Önzőség lenne tőlem?

Figyelt kérdés

Ma derült ki, hogy megint nem jött össze a baba, sokadik próbálkozás után:( lelkileg ma emiatt nem vagyok a toppon, síró görcseim vannak.


Ma elegem lett az egész világból. Nem csak emiatt, más dolgok is stresszelnek.


De, nagyim aki anyukámmal lakik ma egész nap hívogat. Az elmúlt 2 hétben róla szólt minden, miatta idegeskedtem mert kórházban volt és a kiszáradás határán állt. Mindennap beszélünk. Már otthon van, anyukámat készíti ki idegileg. Általában engem is amikor a folyamatos panaszt hallgatom telefonban. Tudom, addig örüljek amíg panaszkodik. De ma nem vettem fel a telefont. Képtelen lettem volna ma vele foglalkozni.


Megengedhetek magamnak csak ma ilyen viselkedést? Megengedhetem azt, hogy ma magammal foglalkozzak csak? Én nem ilyen vagyok, lelkis vagyok és mindent magamra veszek, ezek miatt szégyellem hogy ma nem foglalkoztam még pár perc erejéig sem a nagyimmal :(



2023. febr. 20. 20:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért az szomorú, hogy amíg mamád tudja a családjára terhelni a fájdalmát, neked nincs ilyen a közelben. Hiszen akkor nem ide írnád, hanem olyannak mondanád, aki meghallgat. De egyébként ugyanazt csinálod, mint ő.
2023. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!