Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babát szeretnénk! Szelént...

Babát szeretnénk! Szelént írt fel nőgyógyászom.Jól értettem,hogy nekem illetve páromnak is lehet szednie? Gyógyszertárba azt mondták szelént csak a férfi szedheti..

Figyelt kérdés
2023. máj. 4. 16:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
2es Akkor bocsánat,hogy kérdeztem! Többet nem fogok igérem.Szép napot
2023. máj. 4. 18:21
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A TSH-ra nekem is szelént írtak fel, mert pont határértékes volt. Én vagyok a nő, de úgy random nem biztos, hogy érdemes elkezdeni szedni, mert eléggé kóvályoghatsz tőle, ha amúgy a pajzsmirigyed rendben van.


A patikus viszont ostobaságot mondott, van, hogy a nőknek is kell szednie.

2023. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
A szelent nem tudom, sose hallottam eddig, hogy valakinek ezt ajánlották. Ellenben a folsavat azt kellene szedned. Fontos már a terhesség előtt szedni, kell a babának.
2023. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. máj. 4. 21:23
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A szelen a mellekveset tamogatja, ami meg a pajzsmirigyre van hatassal, ami meg a progeszteronszintedre. Neked mindenkepp van ertelme szedned. Nekem is kellett szednem, 2-400 mikrogrammot naponta.
2023. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!