Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan lehet a tesztoszteron...

Hogyan lehet a tesztoszteron szintetn természetes mód csökkenteni? 30/N

Figyelt kérdés

1.540 nmol/L lett


Ref.tartomány: 0,290-1,210 nmol/L



2023. máj. 20. 00:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nekem is áprilisban volt. De nekem már nincs időm várni. A te korodban simán lehet, egy egyszeri véletlen. Nagyon sok terhesség végződik vetéléssel. Én siman próbálkoznék. Vagyis így is próbálkozom 🤭

Mennyire súlyos az IR-ed?

2023. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Most jott meg annak a reszeredmenye is. Nem tudom, te esetleg tudnal mondani rola par szot ha megirom az eredmenyt?
2023. júl. 25. 21:32
 23/26 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos nem nagyon értek, hozzá, de kíváncsi vagyok rá. Akkoriban nagyon sokat bújtam erről mindent és akkor tanultam dolgokat. Így az enyémet enyhének mondanám, de a dokira bízom. Nagyon sok mindent kell egyben nézni, még a dokik se mondanak egyformát.Inkább csak azt látom, hogy biztos az, vagy tuti nem, vagy, hogy nagyon súlyos -e.
2023. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

GLÜKÓZ:

0.perc - 4,4 mmol/L

60.perc- 8,3 mmol/L

120.perc- 5,1 mmol/L


INZULIN

0.perc- 3,3 mIU/L

60.perc- 78,8 mIU/L

120.perc- 78,2 mIU/L


HOMA-IR: 0,6

2023. júl. 25. 23:13
 25/26 anonim ***** válasza:

Hú, ez nagyon érdekes, mert az elavult nézeteket valló dokik, akik csak a HOMA indexet nézik, az mondanák, gyönyörű,mert bőven 2 alatt van. A kezdő cukrod is tökéletes, de a 60perces elég magas. Aztán szépen csökken, de nem éri el a kezdőt. (A 120perc tényleg 120 volt?)

A kezdő inzulinod is mesebelien alacsony, viszont ahhoz képest a 60perces baromi magas(van, ahol azt mondják, 60alatt legyen, van, ahol azt, hogy nem lehet több a kezdő ötszörösénél), de itt egyik se teljesül. A legrosszabb viszont, hogy a 120percesre szinte semmit nem csökkent. Tényleg annyira szokatlan így egyben, hogy mindenképpen (jó) dokinak kell kiértékelni. Én arra tippelnék, hogy valami van, de nem biztos, hogy IR, lehet, hogy glükóz intolerancia, vagy mit tudom én, mik vannak még.

2023. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2023. júl. 26. 08:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!