Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddőségi kezelésen veszek...

Meddőségi kezelésen veszek részt. Már van 1 lombik babám, pcos vagyok , pajzsmirigy alulműködéssel. Most lenne FET. Néztek pajzsmirigy értékeket, minden jó, kivéve az Anti Tg 268 (ref: 0-115), ez gondot okozhat?

Figyelt kérdés

Ahova járok mindenre aztmondják hogy jó, első babám is 3. beültetésre sikerült mert magam jártam utána a dolgoknak.

Neten semmit nem találok ezzek kapcoslatban, tsh egyebként 1.49.

Magasabb anti tg miatt lehet hogy nem fog sikerulni?



2023. jún. 14. 12:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért kellett ennyire gyerek, mikor neked nem is lehet ezek szerint plusz beteg vagy. És akkor vállalod a másodikat. Felelőtlen vagy.
2023. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

#1-nek: Nem fogyatékos, aki ne vállaljon gyereket, hanem vannak hormonális eltérései, melyek kezelhetők és valóra válhat a vágya.

Mondjuk ha olyan gyereke születne, amilyen te vagy, akkor inkább gondolja meg magát...

2023. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Kedves első, mekkora egy fogyatékos vagy, hihetetlen :)

Miért ne lehetne gyerekem? Hmm érdekes, nekem nem lehetne szerinted gyerekem mégis van

Jobb ha inkább te sem szülsz erre a világra..

Szerintem nem halálos beteg vagyok 🤨

2023. jún. 14. 13:28
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Miért kell, ha nem is lehet? Mi van? Van már egy gyermeke! Kicsit paradox a kérdésed!


Sajnos a kérdésre nem tudok válaszolni, de az első tirpákságát nem hagyhattam válasz nélkül!


Sok sikert kívánok! Járj mindennek utána... ❤️

2023. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Magas Anti-TG >> Hashimoto

Ha ezt eddig senki nem mondta, akkor nem véletlen nem jön össze.

2023. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Tudom hogy hashimoto van, szedek is rá gyógyszert :)

Már az első baba előtt mondták.

Csak azt nem tudom, így hogy szedem a gyógyszert, de az érték magasabb van-e esély a sikerre.

Korábban szedtem nagyobb dózisban a gyógyszert, viszont akkro túl lement a tsh, ezért visszaálltunk az alap adagra :)

2023. jún. 15. 07:18
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

Akkor nem biztos, hogy leginkább hozzáértő endokrinológusod van. Én is így jártam.

Magas Anti TG-vel kerültem Naszódy Péterhez. Ő azt nézi, hogy bizonyos tünetek csökkennek e a gyógyszerek hatására. Addig állítgatta, míg a tünetek megszűntek - ekkor estem teherbe - és ekkor 0,05 volt a TSHm.

2023. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ez mitől van? Miért van, hogy valaki véletlenül is teherbe esik másnak meg ilyen olyan gyógyszer kell? Ez miért?
2023. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyunk egyformák, nem ugyanolyan az egészségügyi hátterünk, életkorunk, életformánk stb stb.
2023. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha jók az értékek, akkor jó lehet ez. Páromnak össze-vissza ugrál a TSH, hol 0,5 hol 9,fene tudja, pedig ő is szedi a T4 hormont.
2023. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!