Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menstruációs jelek mégis...

Menstruációs jelek mégis lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok 3 éve próbálkozunk kezdek elkeseredni. Most volt az első inszeminácionk.Minden mensi előtt egy héttel az államon szokott lenni pattanás ,most jelent meg egy. Ez már biztos hogy mensit jelez újra ?

2023. jún. 14. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem jelent. Nekem is mindig megjelent egy az államon. Amióta próbálkozom, változott a helyzet, próbálkozós hónapban nem jelenik meg, nem próbálkozósban igen🙄 Ugyanúgy nem vagyok terhes egyiknél se.

Aztán egyszer nem klasszikus pattanás jött, hanem egy szemölcsszerű valami ugyanott, a pattanás helyén. Féltem is, hogy el se fog múlni.(Elmúlt.) Na, akkor terhes voltam. Sajnos, elvetéltem. Azóta most próbálkozhattunk először. Ugyanúgy szemölcsszerű patti volt, marhára nem voltam terhes. Szóval szerintem engedd ezt el, semmit nem jelent.

2023. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lehet megmondani. Nekem is szokott lenni. Akkor is volt, amikor terhes voltam :)
2023. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig kirügyeztem terhesen és nem terhesen is! Semmit nem jelent, ne figyeld magad nagyon, mert meg bolondulsz tőle!
2023. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
9 nap múlva kell tesztet csinálnom ma vagyok a 19.napon 5 napja volt az inszem volt egy kis barna folyasom is , meg egy erős szurast éreztem a petefészkemben azóta ilyen átlátszó folyasom van , progesteron exeltist szedek 🤷🏻‍♀️😊
2023. jún. 14. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez egy zsákutca. A legnagyobb jóindulattal mondom, hogy próbáld meg nem figyelgetni magad. (Tudom, nehéz.) Nekem most napra pontosan olyan tüneteim voltak, mint terhesen. (Onnan tudtam, hogy írom.) Nem túlzok, dpo-ra pontosan megegyezett minden "tünet". Csak UTÓLAG hasonlítottam össze, tehát nem bebeszéltem. NEM voltam terhes! Több olyan is volt, ami soha máskor, csak terhesen, és most mégse. Ki kell bírni ezt a pár napot és reménykedni, hogy sikerült, de az nem azon fog múlni, hogy árgus szemekkel figyeled a jeleket, csak fájdalmasabb, ha esetleg mégse.

Drukkolok!🤞

#1

2023. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Biztos így van ahogy mondod , csak borzasztóan nehéz 😊
2023. jún. 14. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!