Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 1 éve sajnos elvetéltem ,...

1 éve sajnos elvetéltem , azóta nem akar össze jönni a baba. Kivizsgálásra 4 hónap múlva kaptunk idő pontot. Méhpempőt vettem hátha addigra össze jön baba. Van olyan akinek hatásos volt?

Figyelt kérdés
2023. jún. 16. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Akár hatásos is lehet.

Elvégre 1x már teherbe estél, ergo nincs szervi probléma.

Most a méhpempő placebo hatásától mentálisan is helyrebillenhetsz, gondolván, hogy eszed a tuti csodaszert, és megeshet, hogy a mentális gát feloldódásával teherbe is esel.

2023. jún. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Én ezeket szedtem, és a következő hónapban pozitív lett a tesztem..

folát, B6-vitamin, E-vitamin, D-vitamin, C-vitamin, kalcium, vas, cink.

2023. jún. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Vitaminokat én is ajánlom, sokat segíthetnek. Persze ez sem csodaszer, de ártani nem árt.
2023. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
A vitaminokkal rosszat nem teszel. Párom hónapokig ette a méhpempőt, eredménye nem lett, de ettől függetlenül nálad lehet hatásos lesz, próbálkozni meg lehet addig is.
2023. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy ettől sikerült, de miután elkezdtem szedni, a következő hónapban nekem is pozitív lett a tesztem, majd 1 év próbálkozás után.


Nem ennek tulajdonítom feltétlenül, de nagyon egészséges szóval, csak segíthet. :)

2023. jún. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ☺️ remelem hatásos lesz!
2023. jún. 19. 06:30
 7/7 anonim válasza:
Hasonlóan jártam 2018-ban. Minden általad felsorolttal IS próbálkoztam de sajnos nincs baba azóta se. Nem mondom, hogy nem lehet hatásos nálad, de szerintem inkább csináltass egy 3. és 21. napi ciklus vizsgálatot a párod pedig egy spermaképet, mert nem biztos hogy a próbálkozás elég. A nődoki neked kiírja TBre a párodnak pedig kb 20e FT egy ilyen vizsgálat magánban. Ha meg gond van legalább időben kiderül és nem a hónapról hónapra történő csalódásokkal kell szembesülni. Sok sikert!
2023. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!