Baj lehet inszem után ?

Figyelt kérdés
Sziasztok lehet hülye kérdés lesz . De én már nem tudom mire gondoljak. Ez volt a harmadik inszeminácionk. Volt már 2 vetélésem az inszemináciok előtt. Egyiküknek sincs baja . Mégsem sikerül. Majd most csütörtökön kell tesztet csinálnom hogy ez a harmadik inszeminácionk sikerült e ,viszont voltunk együtt. És az lenne a kérdésem hogy árt e , negatívan befolyásoljhatja e a meg tapadást az orgazmus? Köszönöm ha valaszoltok aki nem tud normálisan az kérem ne írjon én sem jó kedvembol kérdezek. Köszönöm:))

2023. jún. 18. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud gondot okozni, nyugi. 🙂
2023. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2,5 év alatt összesen 2x sikerült teherbe esnem, először kémiai lett, most úgy néz ki minden rendben, de ami a két alkalomban közös volt, hogy egyik esetben se voltunk együtt ovuláció után. Az ovuláció napján volt az utolsó együttlét.


Nyilván lehet ennek semmi köze az egészhez, és sikerült volna akkor is ha együtt vagyunk. (és nyilván a meddőség oka tudott volt, és nem az volt, hogy együtt vagyunk ovu után...)

2023. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmi jelentősége, nem az fog dönteni, nekünk a meddőségiben azt mondta a doki, hogy lehet, nem sokkal több az esély a megtapadásra szex nélkül.
2023. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!