Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt tablettat szedtem...

Clostilbegyt tablettat szedtem ebben a hónapban napi 2x1 Ma vagyis a ciklus 13 ik napján voltam ultrahangon és ma láttak egy érett tüszőt 21,2 mm volt. Teherbe tudnék esni? Vajon mikor reped meg?

Figyelt kérdés
Endometrium 10 mm es vastagságú

2023. jún. 19. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha van benne petesejt, amit nem tudni, akkor teherbe tudsz esni elvileg.

Kaptál tüszőrepesztőt? A beadás után 36 órával repeszt, úgy kalkulálj. Ha azt nem kaptál, nem is biztos, hogy meg tud repedni, túlnőhet, ciszta lehet belőlem.

2023. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*belőle (nem belőlem 😄)
2023. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem kaptam tüszőrepesztőt
2023. jún. 19. 15:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondolom én így nem tudom egy idő után megállapítani, hogy megrepedt-e vagy túl növekedett ugye?
2023. jún. 19. 15:44
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon bízom benne , hogy megreped és sikerül teherbe esnem :))
2023. jún. 19. 15:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tud túlnövekedni. meg fog repedni, ha van benne petesejt akkor az kiszabadul és meg tud termékenyülni, ha nincs benne, akkor értelem szerűen nincs minek megtermékenyülnie.

A 21 mm-es tüsző elvileg már bármikor repedhet, úgyhogy hajrá, hajrá!

2023. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6

Nem feltétlen reped meg. Főleg a clostitól túl tud nőni, és nem reped meg, ezért szoktak biztosra menni repesztővel. Valakinek ciszta lett belőle, mert túlnőtt.

2023. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6 os válaszolónak

Nagyon szépen köszönöm !

Nagyon kedves vagy:))

2023. jún. 19. 17:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3 ciklusban volt repesztő nélkül, sose repedt meg magától. Pedig a méretük megfelelő volt az ultrahangon és elég vastag volt a nyálkahártya is.
2023. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is 2x1et szedtem és én sem kaptam repesztőt. 3 havi adagot szedtem (másfél évet próbálkoztunk a clostilbegyt előtt) aztán ajánlották hogy 2 naponta kell együtt lenni mert akkor vannak állandóan "katonák" és ezzel a módszerrel sikerült végül.
2023. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!