Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki hogyan dolgozta fel azt,...

Ki hogyan dolgozta fel azt, hogy végül nem lehetett gyereke?

Figyelt kérdés

Olyan tapasztalatokra lennék kíváncsi akiknek viszonylag hosszabb próbálkozás után sem sikerült a baba, majd végül magatok döntöttek úgy hogy nem próbálkoztok tovább se természetes úton sem mesterséges úton. Ezt ki hogy dolgozta fel? Mennyi időbe telt? (persze tudom ez egyéni)

Én most jelenleg ebben a cipőben vagyok, 4 év próbálkozás után úgy döntöttem nem tudom ezt tovább csinálni, elfogytam lelkileg.


4 év alatt volt egy terhesség megszakításom genetikai rendellenesség miatt, plusz 2 vetélés 7-8 hét környékén.

Voltam rengeteg vizsgálaton, de semmit nem találtak, labor eredményeim rendben voltak.


Idén 39 éves leszek, szóval még egy nyomós ok h nem próbálkozunk tovább.


Elég fájdalmas döntés volt, magam alatt vagyok napok óta.


Köszönöm ha válaszoltok.


2023. jún. 22. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
A nővérem járt így. 12 éve döntötte el, hogy gyereket szeretne. Amint talált valami pasit, rögtön hozzáment, hogy tőle lesz gyereke, de nem jött a baba. Lombikozni kezdtek, azzal sem jött össze. Végül tönkrement a házassága (bár szerintem sosem működött), másfél éve elváltak. A nővérem nem bánja, kapcsolatból kapcsolatba ugrál, hogy valaki ejtse már teherbe. Valaki sosem tudja elengedni...
2023. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem is igazán lehet elengedni.
2023. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem a tiéd, én se tudnám elengedni. 40+vagyok, amíg van méhem, meg egyetlen petesejtem, küzdeni fogok. (Egyedül.) Ha nem jön össze, nem tudom, mi lesz, de nem tudom elképzelni, hogy gyerek nélkül éljem le az életem.
2023. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 vantel ***** válasza:
53%

Tények makacsok: vagy a pároddal nem illesz össze(genetikailag) vagy neked van testi(nehezen kimutatható) esetleg lelki bajod amely gyógyítható vagy nem!

Ha félre teszed az önámítást, szerinted melyik?

2023. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Én sajnos érintett voltam a meddőségben, de nem lettem volna képes feladni egészen a klimaxig. Nálam egyáltalán nem volt olyan opció, hogy ezt elengedjem. Bármit hajlandó lettem volna vállalni: korrekciós műtét nekem (mióma), férjemnek (visszér), inszem, az összes támogatott lombik lehetőség. Végül szerencsére sikerült természetes úton.


Te ezt nagyon hamar elengedted szerintem. Még közel 10 évig termékeny vagy.

2023. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Anyukám 41 évesen szült,max ne görcsölj rá,lesz ami lesz alapon éld az életet ha lelkileg nem bírod energiával és ki tudja lehet hogy amint nem a babára koncentralsz csak élvezed a szexet egyből összejön( nekünk így lett a covid alatt a babánk).
2023. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

A természet nem véletlenül van így, valószínűleg beteg lenne.

Aki nem tud vagy nagyon nehezen teherbe esni annak oka vsn, hogy valami ne oroklodjon tovabb aminek nem kellene.

Nehéz lehet de a pároddal boldogan elhettek, utazhattok, kipróbálhattok bármit ami esetleg gyerekkel már nem úgy menne.

2023. jún. 23. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem csak hormonpótlás kellett, mert anélkül nem sikerült volna. A gyerek teljesen egészséges, normális, több dologban tehetséges. Gondolkozz már, mielőtt egyetemes igazságként le mered írni a fszságaidat, te suttyó!
2023. jún. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk több, mint 5 év után jött össze. Akkorra már félig elengedtük és örökbefogadás felé kezdtünk el tájékozódni inkább. Most vagyok 27 hetes.


Férjednek is megcsináltak minden genetikai vizsgálatot? Itt nem arról van szó, hogy nem eshetsz teherbe, hanem valamiért elmegy a baba sajnos. Voltak így ismerősök, nehezen, de sikerült. Próbálj meg meddőségi szakembert váltani, hátha máshol rájönnek.


Neked néztek teljes trombózis panelt is pl?


Hol lombikoztatok eddig?

2023. jún. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk azoospermia miatt teljesen esélytelen volt a vérszerinti közös gyermek. Hideg zuhanyként ért minket a diagnózis, képtelenek voltunk beletörődni, ezer orvost felkerestünk, és a csodában reménykedtünk, de nálunk tényleg nulla százalék volt az esély. Az utolsó vizsgálat után két év kellett hozzá, hogy őszintén megértsük, és elengedjük a dolgot. Egy újabb év múlva jutottunk el oda, hogy örökbefogadásra jelentkezzünk. 1,5 évvel később alapítványon keresztül érkezett meg a kisbabánk, aki az életünk legnagyobb csodája. A gyermekvállalásról nem tudtunk lemondani, a vérszerinti gyerekről igen. De ehhez is idő kellett. Ez egy gyászfolyamat. Istenigazából csak az érti, aki maga is átment rajta. Kívánom, hogy nektek is sikerüljön meggyógyulni lelkileg. Tudom, hogy nagyon nehéz. Nem vagytok egyedül ❤️
2023. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!