Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek mi a véleménye méhpempőről?

Kinek mi a véleménye méhpempőről?

Figyelt kérdés
1 éve nem akar jönni a baba járok dokihoz januárban voltam elsőnek akkor azt mondta hogy PCO gyanúm van fel írta az INOFOLICOT D-vitamint és fogyókúrát , áprilisában újra mentem vissza akkor elküldött vérvételekre amiből kiderült hogy nincs peteérésem fel írt 2 havi kúrát. 2x1 clostibegyt gyógyszert majd újra vérvétel 22-26 napokon azt mondta hogy érdemben még mindig nem volt rendes petérésem első kúra után közben már be szedtem a következőt is és ha most sem lesz semmi akkor sajnos el kell küldenie lombikra . Mivel tudnám elősegíteni ezt a dolgot ? Sok jót olvastam erről a méhpempőről azért gondoltam hogy ez jó lehet , kapszula vagy por formájában jobb ?

2023. júl. 18. 15:32
 1/7 anonim válasza:
Szia. Én csak a saját tapasztalatom írom. Én és a férjem évekig próbálkoztunk a babával, de nem sikerült, pedig nem volt semmi bajunk. A férjem rendelt méhpempőt utolsó esélyként, nem tudom, hogy az miatt vagy sem, de pozitívat teszteltem 1 hónap után. De nem por vagy kapszula formában, hanem ilyen kis gel/krem formában. kis kanállal ettük mézzel mindketten.
2023. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm és te/ti napont mennyit ettetek? Le tudnád írni a fajtáját ?
2023. júl. 18. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Nekem is van vele tapasztalatom, bár nem sok. 2 kanállal tudtam enni belőle.

Másodiknál allergiás rohamom lett: összeszűkültek a hörgők,köhögtem, viszketett a szám belülről. Már csak azt vártam mikor dagad be a nyelvem vagy torkom. Ijesztő volt. Azóta is ott áll a hűtőben :(


Bár én asztmás vagyok és allergiás is néhány növényfajtára. Lehet ezek is közrejátszottak.

2023. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 11 hónapja nem jön a baba, elvileg nincsen semmi problémánk. Nekem van peteérésem is minden hónapban, bár igaz hogy elég későn. Hosszú ciklusaim vannak. Én megpróbáltam de nálam sajnos semmit nem ért. 3 hónapig szedtem. Lehet hogy ha tovább szedtem volna akkor segített volna, de én nem éreztem semmilyen változást. A ciklust sem segített beállítani pedig elvileg abban is kellene. Remélem neked segíteni fog!🙏
2023. júl. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! ❤️ Jelenleg ott tartok hogy bármit is meg próbálok csak sikerüljön 🙄

3# ijesztő amit írtál, darázs csípésére nem vagy allergiás? Úgy olvastam hogy aki allergiás a csípésre azoknak nem lehet fogyasztani.

2023. júl. 19. 10:59
 6/7 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

Nem tudok róla, hogy allergiás lennék a darázscsípésre.

Virág NATURA teákat nem szeretnéd kipróbálni?

Van PCOS tea, babatervező tea, és ciklus teája is :)

Vagy próbáltad már?

2023. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
60%
Méhpempőnek semmi értelme.
2023. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!