Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akik clostilbegytet szedtek...

Akik clostilbegytet szedtek +progesterone exeltis 200 mg - t ki meddig szedte a progeszteront?

Figyelt kérdés

Orvos utasítása (mert nagyon alacsony a progeszteron szintem) hogy 14.naptol szedjem a progeszteront, ha terhes vagyok folytassam, ha megjon a vérzés hagyjam abba.

Na most mar késik is de terhes sem vagyok.. Jovohetre tudtam hozzá időpontot kérni. Most meddig szedjem vajon ha megse jön de negatívak a tesztek is..


2023. júl. 20. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nem jön meg, mert progit szedsz! Így nem is fog, mert nem engedi leválni a méhnyálkahártyát. Ezt nem mondta a doki? Akkor kell abbahagyni, ha kizárható a terhesség és UTÁNA meg fog jönni. Ha clostit szedsz, akkor tudnod kéne, mikor volt ovud. Rá 14 napra, ha 10-es teszt se mutat semmit, akkor nyugodtan abbahagyhatod. Ha nagyon parás vagy, megvárhatod, hogy a doki mondja ki, nem vagy terhes, hagyd abba, de sok értelme nincs, csak fölöslegesen csúsztatod a ciklusod.
2023. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem mondta a doki hogy ebben az esetben mi a teendő. De akkor abbahagyom.

2023. júl. 20. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
De csak akkor, ha biztos vagy az ovuban, vagy hívd fel és kérdezd meg. Lehet, azért hívott vissza jövőhétre, hogy lássa, hogy nincs terhesség és abbahagyhatod. Ne az én felelősségem legyen, én nem vagyok orvos! De az biztos, hogy progi mellett nem igazán szokott megjönni, mert pont az szabályozza a nyálkahártya leválását.
2023. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj persze most nem Te miattad hagynam abba, csak mindenhol ezt olvasom csak éppen ezt nem mondta. Reggel azert még csinalok egy tesztet es ha negatív akkor felhivom. Köszönöm szépen!
2023. júl. 20. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!