Aki már elvetélt,az mit tapasztalt? Hogy néz ki a petezsàk?

Figyelt kérdés
Nekem szilárdabb(nem mâllott szét a vízben)fehér gömb volt vérpöttyel,semmilyen vérzés nem volt, csak barna minimális folyás a menzesz előtt 3 nappal. Már két napja késik,a gömb óta se barna,de nagyon semmilyen folyàsom nincs.Csinàltam tesztet, halvány pozitív lett.Mellek fájnak kb egy hete, érzékenyebb, ingadozóbb vagyok, más tünetem nincs.

2023. júl. 24. 05:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
11 hetesen indult csak be magától, de a 8. héten állhatott meg a fejlődésben. Nekem egy 2 cm körüli fehéres valami volt. Tudtam, hogy az lehet. Nagyon megrendítő volt látni.😢
2023. júl. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is egy fehér valami volt barna pöttyel.
2023. júl. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a 10.hèten vetèltem el, de a 8.hèten állt meg a fejlődésben. Egy burok szerű valamiben volt egy kb másfél centis embrió. Nagyon sokkoló volt, de meg kellett néznem.
2023. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló volt, mint a 3. válaszolónak (az időpontk is nagyjából, és a távozó embrió is).

Én egy kis rövid meztelen csigához tudnám hasonlítani.

2023. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És Akkor vér nem is volt egyáltalán? Én Nem vagyok több hetes, nekem a nem várt előtt történt ez.Akkor velem most mi lehet?
2023. júl. 24. 15:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Se vér,se fájdalom, már a mellek se fájnak.
2023. júl. 24. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Én véreztem már egy hete, egyre jobban. És erős görcseim voltak. A végén már szinte elviselhetetlen. Aztán mintha elvágták volna. Elmentem mosdóba pisilni és akkor éreztem, hogy valami kipottyant. Pár napra rá, nagyon szèdültem, (pedig nem véreztem olyan vèszesen nagyon) akkor jöhetett ki a méhlepény(kezdemény). Ilyen kisebb szilva nagyságú keményebb darab valami volt. Kb egy hétig véreztem még utána.
2023. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Várom még a többieket is. Nagyon kétségbe vagyok esve hogy akkor most mi lehet velem.
2023. júl. 24. 17:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!