Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen a leleteim eredménye?...

Milyen a leleteim eredménye? Vetélés után.

Figyelt kérdés

4. ciklusnapi hormonok:

[link]


21. ciklusnapi hormonok + pajzsmirigy:

[link]


A tesztoszteron egyértelműen magas, ezen kívül más adhat okot aggodalomra? Csak augusztus közepén tudom megmutatni orvosnak.



2023. júl. 27. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tesztoszteron se magas, mivel a biológiailag aktív tesztoszteron normális. Tök normális lelet, bár a fele amúgy is full felesleges volt, ha teherbe estél.
2023. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló tesztoszteronra az endokrinológus azt mondta, tökéletes, szóval amiatt sem gondolom, hogy aggódnod kéne. Nem itt kell keresni a vetélés okát.
2023. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megnéztétek!

Az endokrinológus írta elő ezeket, tehát nem hasraütésszerűen választottam a vizsgálatokat. A vetélés oka után nyomozunk. Teherbe esnem sikerült, viszont leállt a fejlődésben az embrió. Mindent fel akarok térképezni, vagy amennyire lehet, minimalizálni az esélyét, hogy újra megtörténjen.

2023. júl. 27. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

Értem, csak nem véletlen nem szoktak egy vetélés után vizsgálódni. Mivel annyira gyakori, hogy ha minden egyes nőt kivizsgálnának, aki egyet vetélt, akkor az egész eü finanszírozást rá lehetne költeni. Arról nem is beszélve, hogy a 70%-uk rég terhes lenne újra, mire a végére érne. Na meg 80%-uknál ki sem derül semmi. Persze, értem, hogy szar, meg nem akarod újra, de ez az igazság.

És ezek közül kb a TSH-nak volt értelme, meg max a prolaktinnak, a többi pénzkidobás, ha már voltál terhes.

2023. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy leírtad a véleményed. Egyetértek, hogy "akkor az egész eü finanszírozást rá lehetne költeni" -- épp emiatt én nem is próbálkoztam TB-támogatott úton, mivel az sztk-s kezelőorvosom is ugyanezzel érvelt.

Magánúton intéztem mindent, tehát nem kell aggódni, a havonta befizetett 50 000 ft-os TB-m továbbra is lófXszra sem jó! :D

2023. júl. 27. 20:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!