23.nap is negatív lh teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ebben a hónapban nem volt eddig pozitív lh tesztem. Vetélés után vagyok. Az első menstruációra 54 napot kellett várnom. Szabad utat kaptunk, mert közben voltam kivizsgálásokon, ahol minden rendben van.

Elvileg ez a ciklus már normális hosszú kellene legyen, de nekem mégsincs pozitív lh tesztem.

Forduljak orvoshoz újra?

7.héten vetéltem sajnos nem volt idős várandósság.

Ennyire bekavart?

Várjak, vagy forduljak orvoshoz?


2023. aug. 22. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell orvoshoz fordulni. Vetélés nélkül is van anovulációs ciklus is. De ha nem nézted minden nap, akkor lehet előbb is, később is.
2023. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Néztem minden nap. Még az sem kizárt, hogy csak mostanában lesz pozitív?

Illetve, ha anovulációs hónap lesz esetleg akkor megjön valamikor?

Az első próbálkozós hónap óta tesztelek, eddig nem volt anovulációs hónap.

Ilyenkor ugye számolni sem tudok?

2023. aug. 22. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lehet megint hosszabb ciklusod.

Pozitív LH tesztnél se biztos, hogy van ovu, az csak LH csúcsot jelent. Illetve, negatív tesztnél is lehet ovu.(Nekem pl.szinte sose + hivatalosan, mert kicsit mindig halványabb marad a tesztcsík, de van ovum.) Sőt, az egyik leghalványabból lettem terhes, amikor azt gondoltam, hogy na most, tuti nem volt ovum se 🤷🏼‍♀️Amikor meg olyan erős volt, hogy végre hivatalosan is pozinak számított, nem lettem terhes.

Megjöhet akkor is, ha nem volt. Ezt csak uh.követéssel lehet biztosan tudni.

Nekem is vetélés lett, tudom, hogy nehéz, de próbálj meg nem rágörcsölni. Legyetek együtt mindig, ha van kedvetek és, ha lesz ovu, csak sikerül elcsípni. Ha meg most nincs, akkor majd jövő hónapban. Nekem rögtön helyreállt a rendszer vetélés után, "csak" terhes nem lettem azóta. De van, akinek lassabban rendeződik, cserébe utána azonnal terhes lesz🤷🏼‍♀️Lutri ez.

2023. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, hogy te is átélted. Kitartást, és mihamarabbi babavárást kívánok.

Most tartjuk a 2 napot amúgy. A sikeres hónapban is pont úgy jött ki, hogy 2 naponta. Hát bízunk a legjobbakban. 😊

2023. aug. 22. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm. Én is neked!🤞
2023. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!