Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi értelme van annak, hogy a...

Mi értelme van annak, hogy a nő menstruàl 40+-osan, ha màr nem tud teherbe esni???

Figyelt kérdés
2023. aug. 31. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Sokan tudnak, én is tudtam csak nem maradtak meg.
2023. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
72%
Szabad a gazda!
2023. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Van egy jó hírem. Ugyanez van 50 +osan is. Na annak meg kevesebb "értelme" van.
2023. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Elárulok egy titkot, ilyen 30alatt is van🤫

Egyébként én is tudtam 40pluszosan, de nem maradt meg. Az az értelme, hogy menstruálok, hogy a következő majd meg fog😉

Egyébként ki mondta neked, hogy 40 fölött egy nő nem tud teherbe esni?

2023. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Amíg van menzesz addig teherbe tud esni. Mivel menzesz addigvan amíg van petesejt. Csak minél öregebb egy pete annál kevésbé egészséges/életképes
2023. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudna? Dédanyáink is szültek 40 felett, csak nem elsőt, hanem sokadikat.
2023. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A menstruációt (is) elôidézô nôi hormonok sok betegségtôl védik a nô szervezetét. Lehet, hogy a petesejtek már nem elég jó minôségûek egy normál terhességhez, viszont az érelmeszesedés, csontritkulás, méhtestrák kialakulása, meg úgy egészében a nôi test öregedése annyival is kitolódik, amíg megvan a ciklusa. És mivel a már meglevô gyermekeket fel is kellett nevelni, evolúciós elôny volt az is, ha a nô a termékenysége elvesztése után is tovább aktív maradt, mert az utódok túlélési esélye javult ezáltal.
2023. szept. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
43 éves vagyok, és terhes. (Nem első terhesség.) Hogy megmarad-e, azt nem tudom. Teherbe lehet esni, csak a minőség már nem olyan. Sok terméketlen nő van fiatalon is, rendszeres menstruációval.
2023. szept. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én inkább azt nem értem, mi értelme, amíg az ember szűz

Ha szűz vagyok, nem járt még bennem senki, vagyis elég kicsi az esélye teherbe esni... Értem én, hogy első alkalommal is lehetséges, de mi lenne, ha első alkalommal inkább csak elkezdődne a menstruáció?

7 boldogabb évvel lennék gazdagabb 🙂

2023. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9! Teljesen igazad van, én megszavaznám😁

Ráadásul, én például akarok gyereket és így 40 fölött tök jól jönnének azok a petesejtek, amiket tizenévesen elpazaroltam🤣

#4

2023. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!