Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miómát találtak nálam.Babát...

Miómát találtak nálam.Babát szeretnénk.Bővebben lent.?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta valószínű ezért nem sikerül,plusz kezdeti pajzsmirigy alul működésem van.Szóba jött az átfúvás is már korábban,most is felhozta az orvos.Kérdésem hogy,ha elmegyek a mióma műtétre akkor együtt megcsinálják az átfúvást is vagy egyben a kettőt nem lehet? Volt már valakinek így egyben a két műtét?Ha igen,utána mennyi idő múlva lehetett próbálkozni? És mennyi idő volt mire sikerült a baba?

2023. szept. 20. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy milyen a mióma, mekkora? Nálam is van egy 7-8 centis mióma, de kifelé nő, nem a méhűr felé.

Azt is ki akarta műteni az egyik orvos, szerencsére egy másik azt mondta, hogy hagyjuk békén. Azóta szültem 2 gyereket.

2023. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
28mm-es,mellső falból kiindulva,intramuralis nagyrészt subserosus mely a méhürt kissé deformálja.Ezt írták a leletemre.Azt mondta a doki hogy ő szerinte vetessem ki ha babát szeretnék.Mert lehet ez miatt egyáltalán nem lehet.
2023. szept. 20. 09:16
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Azt gondolom a doki csak ötletel, ami nem baj, de egy 3 centis mioma nem valószínű, hogy akadályozza a teherbeesést. Ha nem sikerül teherbe esned akkor próbál mindent a legkedvezőbb helyzetbe hozni, miomat kivenni, stb. Nekem egy 3 és egy 6 centis miomam volt amikor terhes lettem, semmi gondot nem okozott.
2023. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Október 13-án megyek endokrinologushoz,megvárjuk ő mit mond,és ha úgy van kapom a beutalót a műtétre.Plusz valószínű hormon pótlás is kell,magasabb a tsh-m picivel a T3-om alacsony szval van mindenféle.Most várunk:/Én már úgyvagyok hogy megteszek már mindent csak legyek rendbe végre, és sikerüljön a baba.
2023. szept. 20. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem miómám van, hanem polipom, de műtöttek vele tavaly, mert az egyik úgy helyezkedett el, hogy esélytelen volt a terhesség. Utána kezdtem járni meddőségibe, a korom miatt ott a lombikot erőltetik, de én spontán szerettem volna. Adtak beutalót méhtükrözesre, mert a lombikhoz kell. Én viszont átjárhatóságit akartam, de azt nem akart adni, mert lombikhoz nem kell. Az volt a tervem, hogy mivel tükrözés altatásban van, egy füst alatt csinálják meg vele az átjárhatóságit, hogy megússzam a fájdalmat. De ez füstbe ment, mert adott átjárhatóságira, de visszavette a tükrözést🤦🏽‍♀️

Kaptam időpontot átjárhatóságira, de pont terhes lettem. Tehát úgy voltak vele, hogy akkor az megvolt.🤷🏼‍♀️ Sajnos, elvetéltem.☹️ Utána elmentem orvoshoz, mert nem sikerült újra. Kiderült, hogy megint van polipom😥 Ott azt mondta a doki, hogy 2cm fölötti mióma okozHAT gondot, elvileg az én kisebb polipom nem, de műtét kell, mert lombikot nem csinálnak vele, ott biztosra mennek. Ha tehát most nem jön össze spontán akkor a dokim egyben akar tükrözést, polip eltávolítást és átjárhatóságit.

Ez alapján én azt tudom neked mondani, a miómád akadályozhatja a teherbeesést, de nem biztos. A kettőt lehet egyben, de államiban nem fogjak erőltetni, hogy neked jó legyen😕 Ha mindkettőhöz van beutalód, talán ki tudod harcolni, de nem biztos.

2023. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mielöbbi babásodást és gyógyulást kívánok neked kedves utolsó!!Hát nekem egyáltalán nem sikerül teherbe esnem sehogysem,szval nem lesz más választás meglátjuk lehet e egyben a kettőt, remélem igen és akkor két probléma pipa.Már csak a hormonokat kell helyre rakni és talán sikerül.Köszönöm válaszod sok sikert nekünk!!Szurkolok magunkért és mindenkiért akinek ugyan ilyen nehezen sikerül a kis csoda az életébe!
2023. szept. 23. 09:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!