Kései peteérés?

Figyelt kérdés

Augusztus 10-én voltam laborban, ahol az LH értékem 25,8 IU/L volt.


Az a ciklusom július 19-én kezdődött és a következő menzeszem augusztus 14-én jött meg. Azaz ez a ciklusom 26 napos volt, és a 23. napján volt magasabb az LH szint.

Lényegében a menzesz előtt 4 nappal volt az LH szintem 25,8.


Utrogestant kell szednem a ciklus 17. napjától 2x1-et 10 napig.


Összejöhet így a közeljövőben a baba?

Mitől lehet ilyen későn magas az LH-m és ez ovulációt mutat? Mivel tudom elősegíteni a baba érkezését így?



2023. szept. 21. 23:09
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy PCO-m van.

És az előző ciklusom pedig 23 napos volt.

2023. szept. 21. 23:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért volt magas,mert PCO-d van. Az LH csúcs nem azt jelenti, hogy megrepedt a tüsző. Az LH csúcs utáni 12-36 órában reped meg és akkor leesik az LH érték. PCO esetén nem feltétlenül reped meg. Utána 1 héttel kellett volna progreszteront nézetni, az mutathatja, hogy volt-e ovu. De ha utrot szedsz, akkor már nem mutatna valósat.
2023. szept. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a ciklus így nagyon nem jó egy babàhoz. Az baromi kevés ha csak 4 napos a luteális fázisod, meg se tud vastagodni a méhnyálkahàrtya egy terhesség befogadásához. Remélem a progeszteron kinyújtja ezt a szakaszt neked. De az tuti hogy így nagyon nem jó. Én még futnék pár kört, hogy mi is a hekyzet és miért van ez.
2023. szept. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ebben a ciklusban végig vezetek LH teszttel “naplót”.

Most vagyok van a ciklusom 16. napja és eddig mind teljesen negatív volt.

2023. szept. 22. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!