Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Egy év alatt 3 kémiai terhességem volt, mindháromszor 5. hétben spontán megszakadt. Októberben megyek az orvoshoz. Volt valaki hasonló problémával?
2023. szept. 22. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Hogy hogy mire számíthatsz?
2023. szept. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést ha nem pontosan fogalmaztam. Az érdekelne akinek van/volt hasonló problémája, milyen irányban kezdték vizsgálni.
2023. szept. 22. 06:36
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Kértem időpontot konzultációra,ami 20 ezer ft.volt 2019- ben.Végül nem mentem el,mert rájöttem,hogy az én munkám mellett nincs időm kivizsgálásokra járni .Sperma vizsgálaton voltunk,az jó lett.Ez márciusvan volt,májusban pozitívat teszteltem.Szoval j9,hogy lemondtam.
2023. szept. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg vervetelre. Progeszteront kell hogy nezzenek.

Az jo jel hogy teherbe estel, sajnalom hogy 5. Heten megszakadt.

Ha meg probalkoztok a vizsgalat elott, azt tanacsolom hogy amint ovulalsz kerj progeszteron tesztet hatha ez az oka ami miatt elveteltel.

Neha spontan is megszakad a terhesség aminek kromoszoma rendellenesseg all a hattereben.

Nem tudom, hogy ajanlanak e genetikai szurest, de a helyedben igenybe vennem ezt neked es a ferjednek is. Ha valami genetikai rendellenesseg hordozoi vagytok mindketten, lehet hogy a baba teljes mertekben orokli ezt a gent es nem tud fejlodni. Ilyenkor szoktak lombikkal probalkozni (embrió teszteles, es csak az egeszseges embrió ultetik be)

2023. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!