Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petefészek cisztával lehet...

Petefészek cisztával lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés

Kb. 5-6 cm-es perefészek cisztám van az uterus mögött.

A műtétig megvárjuk a következő vérzést, és ha nem távozik a ciszta, akkor műtét.

Érdeklődnék, hogy így is lehetséges, hogy ebben a várakozó időszakban teherbe essek?



2023. szept. 22. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kismillió féle ciszta létezik, ennyiből, hogy ciszta nem lehet megmondani hogy akadályozza vagy nem akadályozza a teherbeesést.
2023. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igaz, bocsánat, azt nem írtam le. Egy sima, orvos elmondása alapján jóindulatú, vízzel telt cisztáról van szó.
2023. szept. 23. 07:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Sikerült teherbe esned kérdező? Nekem is van egy cisztám, de nagyon szeretnék gyereket.
jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! Egyelőre nem sikerült, de a cisztát eltüntettem hölgyi teával másfél hónap alatt! :) műtét előtt álltam, gondoltam kipróbálom a teát, napi 2x ittam reggel ehgyomorral és este vacsi előtt. 1,5 -2 hónap múlva a cisztának nyoma se volt :)
jan. 19. 06:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 39 mm-es, doki szerint nem vészes. De mellette pecsételő vérzésem van, fáj a derekam. Most meg hányok, és megy a hasam. Bár, az utóbbi szerintem nem a ciszta miatt van.

Nekem úgy kezdődött, hogy jan. 9-én megjött, 2,5 napig enyhe vérzésem volt. Aztán rá 8 napra kezdődött el ez a pecsételő vérzés.

Neked volt valami tüneted?


3-as vagyok.

jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Illetve még az lenne a kérdésem kedves kérdező, hogy akkor a ciklusod is helyreállt tőle?


3-as vagyok

jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most nézegettem ezeket a Hölgyi teákat, de látom többféle van. Te melyiket ittad?
jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!