Állandó negatív tesztek hónapról hónapra?

Figyelt kérdés
Hónapról hónapra mindig csak a negatív tesztek... hogy dolgozzátok ezt fel? Ez egyre csak nehezebb . Adjatok kérlek tanácsot..Kérlek negatívat ne írjatok, tényleg szükségem van most tanácsra vagy valami megnyugtatásra, vagy akarmire amitől új erőre kaphatok végre.. előre is köszönöm
2023. szept. 22. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt egyszerű. 1.5 évig jöttek a negatív tesztek minden hónapban. Utána sikerült teherbe esnem.

Mocsok fogamzásgátló elintézett,pedig csak 2.5 évig szedtem. Alig tudott a doki helyrehozni.

2023. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Virág natura teát próbáld ki. Sokaknak segített. Egy próbát megér.
2023. szept. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Párod volt andrológusnál,adott spermamintát?

Az legyen az első!

2023. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
6 évet vártunk a nagylányunkra… az első 1-1,5 év volt a legrosszabb, utána szépen lassan elkezdtük feldolgozni, hogy ez nekünk lassabb/nehezebb folyamat lesz. Végül mikor eldöntöttük, hogy elindulunk az örökbefogadás útján, megfogant. 🙏🏻
2023. szept. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

Konnyen, abbahagytam a tesztelgetest es csak magyokat dugtunk a parommal.

Azzal h stresszeltem magam nem lett jobb de igy h azt mondtam 1 ev szarakodas eleg volt es nem lesz gyerek mert fene se akar ilyen szarul elni.

Es amint tenyleg letettem ezt az egeszet 2 honapra ra terhes is lettem.

2023. szept. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#3 nyilván rég túl vagyunk már ezen

2023. szept. 23. 09:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hidd el,sok ide író nőnek ez nem olyan nyilvánvaló...Azért kérdeztem.
2023. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor elnézést. Igen túl vagyunk az andrológiai vizsgálatokon, a sok vitaminon, nőgyógyászon . Igaza lehet az #5 válaszolónak , nem foglalkozok innentől kezdve ezzel, aztán majd egyszer jön...
2023. szept. 23. 10:09
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

1,3,7-es válaszoló vagyok.


Nekünk pl megvárta az esküvőt. Az esküvő napján lett pozitív a tesztem. 😀

2023. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Ne nézzétek hülyének.

Nekünk 1 év után a nyaraláson jött össze 🙈 menjetek el tiis, azért ott sokkal felszabadultabb az ember, elengedi magát.

2023. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!