LETROZOL! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudom Magyarországon nem elterjedt a szedése peteeres problémákra de ha bárkinek is van vele siker élménye vagy bármilyen tapasztalata szívesen olvasnám, most írtak fel nekem, első letrozolos ciklusom lesz és kiváncsi vagyok hogy kinek mi a tapasztalata vele

2023. szept. 27. 01:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én 3 inszemináción vagyok túl, amikben letrozolt szedtem, de eddig még nem jött össze a baba.

Mellékhatását én nem tapasztaltam. Szépen "megérlelte" a tüszőimet.

2023. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van valami problemad vagy betegseged esetleg ami hátráltatja a teherbe esesed ha szabad tudni?
2023. szept. 27. 21:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Pcos-em van, plusz férjemnek alacsony spermaszáma volt, amíg nem szedte gyógyszert/vitaminokat.
2023. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első: mekkora dózistól lett ovulációd? Nekem 2,5 mg-tól nem, most kezdem az 5 mg-ot.
2023. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szia tudom nem nekem tetted fel a kérdést de pont tegnap voltam UH-án semmit de semmit nem csinált a 2,5 mg, sőt az is lehet h valamit elbaszott a meknyalkahartyam szerkezete nem tetszett az orvosnak, megfelelő vastagságú csak a szerkezete nem tetszett neki, most elküldött vervetelre, leállította a stimut, majd clostyt akar adni következő ciklusba, de akkor kicsit meg nyugodtam már bocsánat, hogy nem hinnem h mi vagyunk a hibásak mert már kb teljes meddonek éreztem magam, hol ott volt már egy spontán terhességem csak elhalt egy okból ami már kiderült mi volt, de nem is értem az orvosom, lehet keresek egy másikat, Budapesten nem tudtok esetleg nagyon jo szakembert?
2023. okt. 7. 08:52
 6/13 anonim ***** válasza:
A letrozol sokkal jobb pcos-ben stimulaciora, mint a closty. Ha 2,5 mg nem elég, akkor kell 5, ha az sem, akkor 7,5. Clostyval próbálkozni szerintem hülyesèg.
2023. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nincs pcos-em és mint írtam méh polipot okozott nálam így köszönöm szépen végleg a letrozolt többet nem kérem :))) örülök h ti rendbe vagytok drukkolok h hamar siker legyen
2023. okt. 7. 14:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy pcos-es, akkor meg nem is értem, hogy jött a letrozol :D
2023. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert nincs pete eresem, és ezt írta fel nekem :///// gondolhatod h én is ki vagyok ez végett :///
2023. okt. 7. 15:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt kellene tudni miért nincs peteérés. Nekem a 2. letrozolos inszem sikerült, de a terhesség nem maradt meg. 5 hónap múlva spontán lettem terhes.
2023. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!