Pco beteg vagyok.nektek az ovuteszt mit mutat,iletve aki pco-s.mutatja az ovulaciot,vagy folyamat negativ,vagy pozitiv. Nekem folyamat negativ egesz honapban.( ir problema nincs.,se tulsuly)nektek ki melyik fajta teszt vált be?

Figyelt kérdés

2023. okt. 9. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha nincs ovulációd, azon másik ovuteszt sem dog segíteni.
2023. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Igen, ugye a pcos az azt okozza, hogy nincs ovuláció, nem reped meg a tüsző, nem lökődik ki a petesejt, és egy idő után úgy néz ki a petefészked belülről, mint egy fürt szőlő a sok bentragadt petesejt miatt.
2023. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ezekkel tisztába vagyok. Meddőségibe jàrok mar egy jo ideje….kivancsi voltam mas pco betegek milyen tesztet alkalmaznak….
2023. okt. 9. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs ovulációm, mégis milyen tesztet alkalmazzak és minek?
2023. okt. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg én is pcos vagyok, de nekem mégis rendszeres volt a menstruációm és mutatta az ovulációt a teszt, szóval én ezt az egészet nem értem. :/
2023. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én értem a kérdésed.

Nekem anno semmilyen ovulációs teszt nem lett igazán pozitív, 4-5 fajtát próbáltam.

Ami segített, hogy elkezdtem IR diétázni, rendszeresen futni, kaptam gyógyszert az inzulinrezisztenciára és szépen beállt a ciklusom 28-29 napra. Egyből lett pozitív ovu tesztem is.

A diétát és sportot szokták ajánlani azoknak a PCO-soknak is akiknek nincs IR-uk.

2023. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia köszi :) igen màr a sportot alkalmazom… màr amenyire lehet
2023. nov. 5. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!