Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek több kémiai terhessége...

Akinek több kémiai terhessége is volt, annak végül mi lett? Lett gyermeke?

Figyelt kérdés
Hány kémiai terhességetek volt? Csináltatok valami extra vizsgálatot, kiderült a baj? Hogyan sikerült végül teherbe esni és kihordani?
nov. 9. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nővéremnek 7 kémiaija volt. Most 8 hónapos várandós.

Nem derült ki, hogy mi lehetett az oka. Talán a kora? De nem extrém idős: 36 éves.

nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két kémiai terhességem volt. Most 16 hetes terhes vagyok, és van már egy gyermekem. A genetikai tanácsadáson az orvos azt mondta, hogy korai vetélések, vagy kémiai terhességek oka legtöbbször valamilyen súlyos genetikai probléma.
nov. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, persze, csak ha egymás után kétszer megesik, akkor az ember elgondolkodik, hogy miért lesz egymás után genetikai problémája mindkét embriónak. Az első is megviselt, de úgy voltam vele, megesik. Most volt a második, és nem vagyok nyugodt.
nov. 10. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigy alulműködés okozta. Pozi teszt után pár nappal mindig megszakadt a terhességem. Gyógyszeres kezelés mellett 7 hónappal terhes lettem. 10. hétben járok.
nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!