Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vastagodhat ennyi idő alatt a...

Vastagodhat ennyi idő alatt a méhnyalkahártya?

Figyelt kérdés

Pozitív lett a tesztem, viszont attól tartok nem jó helyen tapadt meg, ugyanis augusztusban 4 mm volt a méhnyálkahártyám, illetve előtte is. Létezik hogy 2 hónap alatt vastagodott, és méhen belül tapadt meg?

(800mg E-vitamin, 3x2 ligetszépe tabletta, napi 2 dl gránátalma lé)



nov. 11. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Jaj! Minden hónapban vastagodik, nem hónapok alatt, mivel minden menstruáció alatt leválik. Biosz órák helyett hol voltál?
nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden hónapban lehet jobb


Viszont nekem sosem nézték de mensi utáni 2. -3. Napi együttlétből van minden gyerekem..

Nagyon vastag nem lehetett sosem

nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció után 3-4 mm a normális méhnyálkahártya vastagság, ovuláció környékétől (ciklus közepétől) 7-10 mm. Minden hőnapban megvastagszik és leválik, ha mindig ciklus elején nézték, akkor nem csoda hogy vékony volt.
nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
21. Napon nézték mindig, és mindig 4-5mm volt.
nov. 11. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Ok, de akkor mit értesz nem jó hely alatt? Mert jó esetben a petevezetőben például egyáltalán nincs méhnyálkahártya. Szóval logikátlan azt gondolni, hogy 0mm-en nagyobb eséllyel tapadt meg, mint 4-5 milliben. Érted.

Egyébként igen, az E vitamin segíthet, de ha még nem tetted, érdemes lenne utánajárni, hogy nincs-e progihiányod, mert elvileg a progreszterontermelés idézi elő a vastagodást. Akkor pedig progit kéne szedned, hogy megmaradjon a terhesség.

#1

nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szedek progit.

Arra gondoltam, hogy méhen kívül tapadt meg.

nov. 11. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:

#6! Értettem, hogy méhen kívülire gondolsz. Azt nem értettem, hogy miért gondolod, hogy méhnyálkahártya nélküli helyen inkább megtapadna, mint vékonyabb méhnyálkahártyán?

Egyébként ha E vitamint és progit is szedtél, valószínűleg simán volt olyan vastag, ami elég, tehát meg tudott tapadni, mint ahogy meg is tapadt 😁Ne izgulj!

#5

nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
E vitamint csak pozi teszt utántól :/
nov. 11. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!