Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Halvány teszt de nem erősödik...

Katka870511 kérdése:

Halvány teszt de nem erősödik mesélne valaki boldog befejezést?

Figyelt kérdés

Jó estét! Tanácsot szeretnék kérni. 2 korai vetélésen és egy kémiai terhességen túl jelenleg 7 napja kesik a vérzésem tesztjeim halványak de nem erősődnek. Menstruációs tünetem nincs csak puffadás, émelygés fura és utálom kaják kívánása.

Hasi uh-n nagyon vastag méhnyálkahártyát látnak de hüvelyyire 2 hét múlva kell mennem.

Vajon van még reményem vagy ez a baba nem lesz baba?


Köszönöm a választ


nov. 11. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hcg vérvételre kellett volna menned 2x 2naponta,ott l@tnád hogy emelkedik e rendesen a hcg.

A többi terhességnél erősödött a teszt rendesen?

Sajnos nekem csak rossz tapasztalatom van nem erősödő tesztel, olyan is volt hogy csak 3 napig nem erősödött igazán, 1 hét lemaradás volt, szívhang is lett majd 2 nap múlva vetélés.

nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem vacak one step tesztem volt, sosem lett erősebb, mint halvány. Ráadásul egy héttel később fogant, mint megtudtuk, úgyhogy 6 hetesen kb semmit nem láttak, azt mondták, hogy csak sejthető a terhesség a teszt alapján. De minden rendben lett, épp szoptatom a kicsit. :)
nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tesztelsz? Nincs véletlenül képed?

Ahogy a 2. is írja, van olyan teszt, ami nem tud többet egy bizonyos erősségnél, vagy alig erősödik szemmel láthatóan.

A teszt nem mindig függ össze az embrio fejlődésével, nekem az x-epil is nagyon erős volt (a sikeres terhességemnél szerintem soha nem lett olyan erős, pedig teszteltem sokáig, mint egy eszelős 🙃), mégis missed ab lett... A sikeres terhességnél meg jól látható volt, de halványabb a kontrollnál.

Amúgy kivizsgáltak a vetélések miatt? Tudom, hogy elvileg a kémiai nem számít vetélésnek, de ha esetleg most is az lenne a vége (szorítok, hogy ne!), és eddig nem kezdtétek el kideríteni az okot, akkor itt az ideje.

Ehhez sem ártana a hcg vérvétel, akkor nem csak pár teszttel tudnád igazolni, hogy elindult valami, mégsem sikerült.

Szurkolok, írj majd!

nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ritkán, de előfordul hogy a rossz teszt ellenére egészséges élő gyerek szülést eredményez. Korán teszteltél, vagy később fogant. Alapos kivizsgálás, nem ártana.
nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Voltam kivizsgáláson. IR-t találtak amit 5 hónapja kezelnek hatással. Egyéb nőgyógyászati okra nem derült fény.

Holnap.megyek béta HCG vérvételre maganlaborba mert nálunk tb alapon nincs. Nagyon izgulok

nov. 12. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Na mizu? Van már eredmény?
nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező, nem te írtál ki kérdést tegnap a <0,5 hcg eredménnyel?
nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!