Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 18mm-es domináns tüszővel...

18mm-es domináns tüszővel mennyi az esélyem a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok clostillbegyt 2.kúrájában vagyok. Ma voltam pé ultrahangon.(ciklus 12.napja)

Bal oldalt egy domináns tüsző, ami 18mm-es. Doki szerint holnaptól kezdve 7 napig minden nap legyünk együtt. Viszont azt elfelejtettem megkérdezni, hogy melyik napszakban a legnagyobb az esély a fogantatásra? Illetve mivel tudom még elősegíteni, hogy sikeres legyen a hónap? Köszönöm szépen a választ 😘



nov. 14. 21:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy nem kérdezted meg, biztos jót nevetett volna🤭

Ne szórakozz már, ez nem napszak függő. Segíteni meg szexszel tudod. Mondjuk szerintem a 7 napnak az eleje fontos. 20 millitől repedhet meg, azt meg nagyon hamar eléri. Utána már tök mindegy.

nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam, hogy olvastam a neten, hogy gyertya állásban kell állni, illetve szex pozíció terébn ugyan annyi esély van a teherbeesésre mindegyiknél?
nov. 15. 12:01
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezt a gyertyaállásos dolgot én is csináltam, 3 hónapon át, minden együttlét után. Aztán úgy bevertem a bokám, hogy mondtam ezt többet nem csinálnom 😂 a következő együttlétnél terhes lettem.
nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Dejo 🥰 gratulálok 😘 remélem nekünk is össze jön végre a babo🥰
nov. 15. 17:40
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is clostyval estem teherbe,de nekem a doki 2 naponként javasolta az együttlétet,aminek meg is lett az eredménye :) előtte hónapokban minden nap ,akár többször is együtt voltunk "abban" az időszakban,de az nem vált be.A pozíció viszont teljesen mindegy,ami akar,így is-úgy is bent marad,csak legyen elég idő az újra termelődéshez.

17 hetes kismama :)

nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És jó baba várást kívánok.😘 Azt szerettem volna kérdezni még,hogy ciklus 3.napjától 7.napjáig kell szedni ugye a clostyt majd ciklus 16.napjátol 2*1 progeszteron exceltist 12napig. Ugye,ha most sikereses lenne a hónapom és abba hagyom a progit nem okoz vetélést? Vagy ciklus 26-27.napján a teszt kimutatja már a terhességet, ha igen akkor abba hadjam a progit vagy ne? De, ha nem mutatja ki akkor nem lesz baj ha elhagyom?
nov. 16. 04:22
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti,hogy akkor már ki fogja mutatni a teszt,ha sikerült,de ezt mindenképpen kérdezd meg inkább a dokidtól,hogy szedd -e akkor tovább a progit?!Nekem volt egy missed ab-om a terhességem előtt és emiatt egyből kellett szednem a mostani terhességemnél,ahogy már kiderült! úgyhogy ezt mindenképp kérdezd meg tőle,mert segít a terhesség fenntartásában!nagyon drukkolok és írj mindenképp a fejleményekről!! 😘
nov. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én is gyertyatartásban voltam szex után. A 3.hónap után lettem terhes.Belehet vetni persze de kitudja 100%osan hogy ez segítí a dolgot..Veszíteni nem veszitesz vele ha 2 percig ugy maradsz és nem szaladsz tusolni.
nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ 😘
nov. 16. 20:21
 10/21 A kérdező kommentje:
29.én leszek ciklus 28.napján ugye akkor szeretnék tesztelni. Szerintetek melyik tesztet vegyem? Predicator Early vagy Careblu?
nov. 20. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!