Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A C-vitamin télleg eltolja az...

A C-vitamin télleg eltolja az ovullációt? Van benne tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
nov. 19. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ez az a egész (C-vitamin, citrom/citromlé, citrompótló) csak mese.
nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem.


Eleve a petefészked honnan tudná,hogy te citromot ettél. Nem a Nicsak,ki beszél-ben vagyunk...

nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Én egyszer próbáltam, konkrétan előbb jött meg🙄

Inkább csak megzavarhatja, ha bazi sokat iszol. Kinek így, kinek úgy. Egyébként gondolj bele, van, aki soha nem eszik, egyéb vitamint se. Meg vannak a vitamin fanatikusok, akik 1000mg C-vitamin nélkül fel se kellnek. Gondolod, van ekkora különbség a ciklusukban? Ez alapján az utóbbi csoportnak kb.sose lenne ovuja.

nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan szedek C vitamint, mégis óramű pontossággal működik a ciklusom.
nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem igen.

Csak ritkán szedek C vitamint (pl.ha olyan helyen voltam, ahol sokan köhögtek velem egy légtérben), de olyankor mindig hosszabb a ciklusom, 25 helyett 28 napos is akár. Hogy a peteérésem tolódik vagy csak a luteális szakasz, azt nem tudom.

nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem szedek C vitamint (se citrom) csak teába néha... De mostanában nagyon sok zöldséget,gyümölcsöt ettem...azért gondoltam,hogy az abban lévő C vitamin tolhatta el a peteérésemet
nov. 19. 19:14
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Jaj dehogyis kérdező.Én nagyon egészségesen táplálkozom szinte csak gyümölcsön és zöldségen élek és 28-31 naposak voltak a ciklusaim hogy később ovulálsz az nem a vitamin c miatt van.Később érik meg, lökődik ki stb.Hormonok miatt van.
nov. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Akkor megnyugodtam :)
nov. 21. 07:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Más hormonális okok miatt késik az ovuláció.+stressz stb.Én sem a 14.ciklusnapon ovuláltam 28 napos ciklusnál hanem a 19.en nem tolódik el , én mindig ekkor ovuláltam. Teljesen mindegy mikor van ovuláció a lényeg hogy legyen.
nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
És a legjobb fogamzásgátló a kalmopyrin - a két térd közé szorítva... :)
nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!