Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Endometriózisos csokiciszta...

Endometriózisos csokiciszta mellett teherbeesés?

Figyelt kérdés
Műtöttek jópár éve endometriózissal, utána szerencsére hamarosan teherbe is estem természetes úton. Most szeretnénk kistesót, de úgy néz ki az endo sajnos visszatért, újra van egy kis méretű csokiciszta a petefészkemben. A nőgyógyászom szerint próbálkozzunk, így is van esély, mert elég kicsi a ciszta (1 cm). Szerintetek van így esély a teherbeesésre? Ha összejönne a baba, a ciszta nem tudna problémát okozni a terhességben? Van valakinek ezzel tapasztalata?

nov. 21. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Minden orvos elmondta, hogy terhesség alatt nem okoz problémát, sőt ha kicsi még fel is szívódhat a terhesség-szoptatás alatt. Nekem volt egy sikertelen lombikom is 3,5 centis csokicisztával, ha problémát okozna nem indítanának lombikot vele.


Végül nekem is műtét után sikerült, de ettől függetlenül van akinek sikerül anélkül is. 1 centis ciszta még nem indok műtétre (főleg hogy hamar kiújulhat, nem lehet 3 havonta kés alá feküdni)


Próbálkozzatok, hátha sikerül így is.

nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem okoz problémát terhesség alatt, sőt a ciszta növekedését mérsékli.
nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem éppen műtöttek volna 4 centis csokicisztával, de adtak kis időt, hátha sikerül teherbeesni. Sikerült, bár fiatal vagyok, az is biztosan könnyített. A terhességemet nem befolyásolta, 3 hónapos egészséges babám van.
dec. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!