Mikor érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ciklus 12.napján(14-én) voltam PÉ ultrahangon, ahol 18mm-es domináns tüsző volt látható. Együtt voltunk 15,16 és 20án. 15-én bal oldalt, ahol a tüsző is volt erős szúrást nyilalást éreztem, viszont tojásfehérje állagú folyásom csak 19-én volt.( Nem LH teszteltem, doki javaslatára) Szerintetek hanyadik DPO napon lehetek? Hanyadikától számoljam? Illetve mikor teszteljek, mikor már kimutassa?( igen tudom, hogy nem várt első napján), de nekem ciklus 16.napjától 29.napjáig Progesteront kell használnom, és ha sikeres volt a hónap, akkor nem szeretném a progit abba hagyni 29. nap nehogy baj legyen. Ezért is fontos lenne tudnom, hogy sikeres-e a hónap vagy sem. Szóval a kérdés mikor teszteljek leghamarabb, amikor már tutti kimutatja halványan? Illetve melyik tesztel? Predicator Early, Facelle vagy Caerablue? Köszönöm a segítséget.

nov. 21. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Számolj a 19.éhez 14 napot, az a tuti. Amúgy nézd meg átlagban hány naposak a ciklusaid, nekem 2 nap késésnél már erős pozitív volt a teszt.
nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
32 naposak szokott lenni általában.
nov. 21. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
33-34 napon ha tesztelsz már tuti mutatja. Semmi bajod nem lesz ha tovább használod a progit
nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha tovább használom akkor kitolom a cikluson nem? Addig nem fog megjonni míg használom, ha jól tudom.
nov. 21. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Van akinek megjött mellette is. De ha 19hez képest 14 napra rá tesztelsz akkor úgyis mutatja. De amúgy sztem ha minden rendben van a babával ha pár napig nem használsz progeszteront nem lesz baja. Én mensi előtt sokszor egy hétig barnáztam, most hogy sikerült a baba egy pötty volt a mensi időpontja előtt pár nappal utána semmi. Progeszteront is rá egy hétre kezdtem, mikor pozitív lett a teszt
nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!