Nem korai ez a tesztelés?

Figyelt kérdés
3. Lombikom , 5naposat kaptam 6 nappal ezelőtt. Ma kell mennem tesztelni. Csináltam én is egyet itthon ma reggel hogy ne ott tudjam meg. A legérzékenyebbet vettem[ 6nappal mens. előtt] de negatív. Ha nagyon forgatom bizonyos szögből látom hogy hol kéne legyen a 2. csík, de szerintem ez nem számít. Nem korai még ehhez is ez az időpont?

nov. 22. 04:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
De!Két héttel utána szokták!
nov. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korai!
nov. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Korai, de azért ez már 11.dpo-nak számít. Itt mindenki azt írja, hogy neki akkor már kimutatta. Én azért lélekben kezdeném elengedni.
nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom eldönteni. Egyértelműan van rajta 2.csík de halvány. És tény hogy nem 1 percen belül jelent meg hanem inkább 5. De az is igaz hogy eddig 1 teszt sem csinálta ezt, még ez a fajta sem pedig már csinÁltam egy párat. Eddig mind tök fehér volt.
nov. 22. 12:53
 5/21 anonim ***** válasza:

És mit mondtak az intézetbe?

Hiszen ma kell menned tesztelésre?

nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én azért szorítok neked.
nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Délutánra volt időpontom. Az ottani teszt is halvány pozitív lett de elég hamar. Nem kellett 10percet várni.

Izgultam hogy délutánra annyi se fog látszani mint reggel. A reggeli teszt óta viszont furcsa a hasam, kicsit olyan mindjárt megjön érzés. Uh-n jó vastag volt a nyálkahártya, megy tovább kúp. Most el se hiszem egyenlőre. Szerintem innentől napi 2 tesztet biztos csinálok.😆

nov. 22. 15:59
 8/21 anonim ***** válasza:
Én is 5 naposan kaptam vissza és Et 9 napon kellett volna megjönnie aznap már pozitívat teszteltem de csak rá 3 napra kellet az intézetbe menni vérvételre.
nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
Most nem értem, az intézetben hogyhogy nem vérből teszteltek? HCG értéke a mérvadó, ET+12 nap, vagy van ahol 9 napra szokták a béta HCG tesztet kérni, mert sajnos a stimu is belezavar meg a sok gyógyszer amit szedni kell, vagy hát nem tudom ott nálad hogy volt, de addig nem igazán lesz kimutatható biztonsággal, ennyi idő alatt szerintem nem is lesz megfelelő HCG szint. Mi elsőként 5 naposat kaptunk vissza, ET+9 napon kellett a teszt, most 2 naposan kaptuk vissza és ET+12 napon kell teszt szigorúan csak vérből fogadják el az eredményt. UH-t sem értem, a petezsák sem látszik ennyi idő alatt. Vagy én értelmeztem rosszul amit írtál.
nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem petezsák nem, csak a nyálkaháttya vastagsága. Tegnap volt a 11 dpo és igen mondta is hogy 1 nappal korbban vagyunk. Azért mert tegnap rendelt a hozzám közelebbi városban. A baj viszomt az hogy ma rózsaszín a wc papír...pedig még csak 4 nap múlva kéne megjöjjön. A 25ös teszt ma reggel is halvány pozitív. De szerintem nem fog maradni.
nov. 23. 06:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!