Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kémiai terhesség, korai vetélés?

Kémiai terhesség, korai vetélés?

Figyelt kérdés

Mi a különbség a kettő között?


Nekem először 5+2-nél, másodszor 6+2-nél szakadt meg a terhességem, tehátpozitív teszt után 1, illetve 2 héttel (35napos ciklus.


Akkor ezek korai vetélések vagy kémiai terhességek voltak?


A teszt 2 naponta erősödött, nem várt napján és utána határozottan erős volt.



nov. 28. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Neked korai vetélésed volt.

A kémiai terhességnél jóformán ki sem derül a terhesség, olyan hamar megszakad, és a vérrel kiürül. Tehát ott ilyen max pár napos késésről beszélünk, ha egyáltalán van ideje késni a terhesség miatt.

nov. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, itt igazából szerintem inkább az számítana, hogy az orvos állapított-e meg terhességet vagy bármit, ami arra utal, és amiből megállapítható az embrió(kezdemény) pontos kora.

Ha nem voltál dokinál, akkor nem tudom mi van, hisz a pontos terhességi kort nehéz anélkül belőni, még ovuteszt és hőmérőzés esetén sem biztos a fogantatás ideje.

Én biztos, hogy ebben az esetben megkérdezném a nőgyógyászt (és a következő pozitív tesztnél lódulnék is vizsgálatra, ha mást nem is tud csinálni okyan korán, maximum ő is pisiltet egy megbízható tesztet vagy hcg vérvételre küld).

nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg az a kémiai, ami csak kémiai eszközökkel, azaz teszttel/vérvétellel mutatható ki uh.-n semmi nem látszik. Ilyenkor általában az esedékes menstruáció napján már - a teszt, mert elindult valami, de már meg is szakadt, egy-két nap múlva meg is jön. Csak ugye, mivel nem érdemes túl korán menni dokihoz, az nem derül ki, hogy látszódott volna-e, illetve, ha valaki nem tesztel orrba-szájba, azt se látja, hogy gyengült vagy - lett.

Nekem 5+2/3-nál szakadt meg. Voltam előtte orvosnál barnázás miatt. Látott petezsákot, a tesztjeim is erősödtek. Korai vetélés volt, nem kémiai. (Egészen a 12.hétig korai vetélés egyébként.)

nov. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!