Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vitamin /tanács baba projekthe...

Babyka07 kérdése:

Vitamin /tanács baba projekthez ??

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hónapok óta próbálkozunk a babaprojekten és nem jön össze vitamin vagy valami tanács ? Köszönöm szépen .

jan. 4. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha egészségesek vagytok, jönni fog. Ha nem, akkor a vitamin nem fog segíteni. Életkortól függően fél-egy év sikertelen próbálkozás után menjetek dokihoz meddőség miatt.
jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A neten találsz rengeteg "csodaszert", de igazán csak akkor érnek valamit ha meg van a probléma forrása. Nálam 2 és fél év után derült ki mi a gond, én arra kezdtem el vitaminokat szedni és fél évre rá sikerült is a baba. Egyébként én azt tanácsolnám, hogy ha 1 évig nem sikerül meddőségi központba jelentkezzetek, viszonylag hamar kivizsgálnak mindkettőtöket, nem kell sok felesleges kört futni. Nálam ott derült ki a probléma, előtte minden orvos azt mondta minden rendben van
jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Multivitamin teljesen jó (én Biotech Womant szedtem mindkét terhesség előtt). Lehet, hogy nem segít, de ártani nem árt.
jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Aktus után mit szoktál csinálni? Fekszel nyugodtan,vagy pisi,tus,öltözés?
jan. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészségesek vagytok nincs szükség semmi praktikára, 0-ás terhesvitamin bőven elég. Viszont ahogy írták, ha fél év/évig semmi akkor inkább doki...
jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves 2-es mi volt a problema es milyen vitamint szedtel rá?
jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az hogy aktus után mit csinál, felkel e vagy sem, pont nem számít semmit kb, csak azt hiszik. Én minden együttlét után pattanok fel a mosdóba pisilni meg mosakodni, így estem teherbe.

Az én tapasztalatom az, hogy sok sok mozgás kell, esetleg sport, és figyelj a szénhidrát bevételre, vond ki az étrendből a cukrot és a fehér lisztet, próbáld elengedni a témát. Nekem bejöttek!

jan. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6os nekem alacsony volt az AMH szint, arra szedtem vitaminokat, ha érdekel miket szívesen megírom privátban :)
jan. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen érdekel köszönöm szépen🙂

7-es köszönöm a tánacsot megfogadom.

jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem számitott 7 es,mert semmi máson nem változtattam..
jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!