Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hétvégén volt ovum tesztel...

Hétvégén volt ovum tesztel néztem.. együtt is voltunk ma érzek erösebb hasfájást és folyást..nincs tesztem már hogy álzzek mi is van de ha esetleg jó volt az időzítés és taliztak a fiúk akkor most nem kéne hogy folyásom legyen ugye??

Figyelt kérdés
Köszönöm ha esetleg igy ezek alapján sikerült a baba...
jan. 8. 18:55
 1/7 babyboom567 ***** válasza:
100%

Próbáld meg még egyszer leírni mit szeretnél.

De szerintem csak valami fertőzést kaptál.De igazából nem értem, hogy mit akarnál még tesztelni ha hétvégén volt ovud?

jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem lh val... voltunk is együtt ma van ilyen folyásom és erösebb hasfájás.. sikerült eahétvégi együttlét igy hogy van most folyásom meg hasfájás??!
jan. 8. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
B@szki! Hétfő van! Honnan az anyámból tudná itt bárki is, hogy a max. 2 nappal ezelőtti dugásotok sikeres volt-e?🤦🏽‍♀️ Ha mindkettőtöknek jó volt, akkor azt már számíthatod sikernek, ha engem kérdezel.
jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaa nem úgy értem hogy az sikerült e nyilván még kell 1hét kb mire kiderül...az a kérdés hogy ugyan úgy lenne ilyen ovus tünet ha esetleg a hétvégi együttlét sikeres volt...pusztán ennyi a kérdés...
jan. 8. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ma van ovud mert lh + után akár 36 óra is lehet az ovuig.
jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen amúgy ere gondoltam én is...csak ma meg már nem tudunk együtt lenni..😭szombaton volt az akció esetleg ha aktivak még talán lehet találkozás...🙏🙏😘😘
jan. 8. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Es spec megtiltottam a felesegemnek ezeket a dolgokat. Baromira szetcseszte a szexualis eletunk h o most gyereket akar. Konkretan nekem lett merevedesi zavarom j percre pontosan kell sugni. Fel evig birtam es offoltam ezt. Ha megtalaltan nem volt szex 1 hetig.

2 honap utan belazta h igazam van elengedte es voila kovetkezo honapban terhes lett.

jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!