Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szegeden komplex meddőségi...

Szegeden komplex meddőségi kivizsgálás pároknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítseget szeretnék kérni, Szegeden keresek olyan klinikát, ahol komplex kivizsgálást csinálnak női-férfi oldalról.

2szer volt missed AB-m, mindkettőnél leállt a fejlődés az 5.hétben. Jó lenne, ha nem hónapokig kellene járnunk száz helyre, hanem gyorsan megcsinálnának mindent egy helyen. Pesten találtam olyat, ahol 30nap alatt megvan minden, az Istenhegyi Géndiagnosztika, de az nagyon messze van.



jan. 11. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni egy helyen megcsináltatni az egészet. Pap Éva doktornőnek van habituális vetélés ambulanciája, ő a női részét összefogja és elküld a megfelelő helyekre, de a férfi oldalt más felől kell intézni.
jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te szegedi vagy? Van tapasztalatod evvel a doktornővel?
jan. 11. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, de a Szegedi Klinikán dolgoztam 5 évet. Pap doktornő teljesen rendben van szakmailag és emberileg is, de azt nem tudom, hogy ezt a rendelést jelenleg a Női Klinikán vagy a Genetikai Intézetben csinálja, mert mindkét helyen dolgozik. Andrológusnak meg Pásztor Norbert vagy Király István.
jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dr. Heskó Gyula vagy Dr. Varga-Tóth Andrea neve ismerős? Pap doktornő is a Noéban van, de azt írja nem tud fogadni, gondolom be van táblázva jó előre. A másik 2 dokinál is van meddőségi tanácsadás.
jan. 11. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Heskó Gyula nevét se hallottam, Varga-Tóthhoz meg nem mennék, de persze ez a személyes véleményem.

Miért nem nézed meg Pap doktornő állami rendelését? Nem vagyok benne biztos, hogy ott annyira hosszú a várakozási idő…


Dr. Pap Éva

Pozitív Családtervezési Ambulancia

Tel.: 62/544-904

Rendelési idő: csütörtök 8:00-10:00, előzetes telefonos bejelentkezés szükséges!

jan. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!