Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha meddosegi kozpont alltal...

Ha meddosegi kozpont alltal kert labor nem megfelelo akkor hazon belul kezelnek vagy elkuldenek tovabbi szakrendelesekre?

Figyelt kérdés
Ertem itt a pajzsmirigy erteket pl. Koszonom
jan. 13. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ szerintem, hogy mivel van baj.
jan. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szemelyes tapasztalatokat szeretnek :) "szerintemmel" nem vagyok elorebb ;) kulon meg nem szeretnem ezert felhivni oket hogy hogyan megy a folyamat

Koszonom

jan. 13. 00:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, csak a kérdést olvastam, azért kérdeztem, hogy mivel van gond, nem láttam a pajzsmirigyes megjegyzést. :)

Nálunk csak a konkrét nőgyógyászati problémát oldják meg helyben esetleg, a többivel szakrendelésre küldenek, de az is olyan, hogy barátnőmék inkább magánba mentek (igaz, hogy az andrológus volt), mert az államiban sose kerültek volna sorra.

jan. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Pajzsmirigy értéket be tudja állítani a nőgyógyász is azzal nem küldenek külön szakrendelésre. Andrológus és nőgyógyász van a meddőségi központokban ezekkel nem kell máshova menni.


Aki túlsúlyos azt van amelyik orvos elküldi hogy fogyjon le, és ha elérte az X kilót akkor jöjjön vissza, de ez nem szakrendelés kérdése.

Műtétet nem végeznek, szóval miómával, polippal szintén annyit mondanak műttesd meg és gyere vissza.

Ha a melledben csomót találnak szintén elküldeném hogy hozz papírt róla hogy nem rosszindulatú.

Ha szükséges (több sikertelen próbálkozás után) akkor immunológushoz és hematológushoz kell még külön szakrendelésre menni.

jan. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Férjemet pajzsmirigy problémával endokrinológushoz irányították,ők egyáltalán nem foglalkoztak vele.
jan. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!