Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy zajlik és mennyi ideig...

Hogy zajlik és mennyi ideig tart egy inszemináció?

Figyelt kérdés
Kedd reggelre van időpontunk és ettól függően kell majd szerveznem a dolgokat (apa beér-e aznap dolgozni utána, lemondjam-e a nagyobb gyerek aznapi gyerekorvosi időpontját, kell-e felügyeletet intéznem a nagyobbik gyereknek...stb.)

jan. 14. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon változó, maga az inszem nem tart sokáig, de utána van ahol 1, van ahol 2 órát kell pihenni utána. Nekem a helyi kórházban csinálták, az elsőnél kb 2 órát vártunk mire behívtak, a másodiknál meg már várt az orvos mire odaértünk. Meddőségi központban alapból fél napokat ott töltöttünk sima vizsgálatokért is. De! Optimális esetben, odáértek, elkérik a spermiumokat vagy ott adjátok le, a párod utána már nem kell, a leadott mintát előkezelik, ez kb fél óra, maga az eljárás kb 10 perc plusz a pihenés, ami helyenként változó.
jan. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hányra kell menni inszemre, és a gyereknek mikor lenne időpontja?

Ahogy értek, 1-2 órát ajánlott pihenni utána.

(Bár én a legutolsó inszememnél fél óra után leléptem, de ezt nem ajánlom.)

jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2-2 inszemem volt 2 különböző intézményben. Mind a négyszer maga a beavatkozás pár perc volt és max. 5 perc fekvés volt utána és lehetett is menni.
jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 4 inszemünk volt a tapolcai meddőségibe. 8-ra kellett menni, a laborból ki kellett kérni a kis tégelyt meg a papírt, amit ki kell tölteni. Amíg a férjem az intimszobában "tevékenykedett" én kitöltöttem a papírt, majd a mintával együtt leadtuk. Minket mindig 10:30-ra hívtak vissza, addig el lehetett menni (ilyenkor elmentünk kajálni meg sétálni vagy az autóban filmet néztük). De utána is azért még eltartott egy ideig mire behívtak, volt hogy csak fél órát kellett várni, volt hogy másfelet. Maga a beavatkozás gyorsan megvan, szerintem összesen kb 10-15 percet voltam benn az orvosnál, aztán lehetett is menni, itt nem volt fekvés.
jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!