Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Párom nem akar gyereket, mit...

Párom nem akar gyereket, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már sokszor volt itt ez a téma, de sajnos nekem is ez a problémám, párommal mar 5 eve vagyunk együtt, én idén leszek 28 ő pedig 27, dolgozunk, autónk van 2 is , családi ház es ő még mindig nem akar gyereket, pár éve volt róla szó akkor azt mondta hogy várjunk még 1 kicsit mondtam persze oké, mondjuk akkor rendeztük a új munkát még a házat is szóval úgyis voltam vele hogy oké, de azóta már ell telt 3 év és még mindig várni akar, én még már tényleg nagyon akarok, hisz nálunk a családban is már nagyon sok baba van... Mondtam neki hogy ez igazságtalan velem szemben hisz én vártam, de ő szerinte még én nem vagyok megértő és erőltetem hogy legyen.. már nemtudom mit csináljak...

jan. 14. 14:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
A "kicsi" így 3 év után bőven eltelt. Vagy partner a gyerekvállalásban, vagy másik társat kell keresned.
jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
2%
Hát a nőnek egyszerű, mert nem kell sok, hogy teherbe essen "véletlen", férfiként ez már nem kivitelezhető nyilván... :D
jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
A helyedben egyértelmüen rákérdeznék, akar-e MOST gyereket vagy keressek más társat magam mellé?
jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebben sosem lesz arany középút. Valaki vagy akár, vagy nem. Valaki vagy megtalálja azt a partnert, aki hozzá hasonlóan gondolja, nincs nyomás alatt, vagy elválnak az utak. Utóbbi legyen nálatok. Egy meg nem született gyerek érdekében írom ezt. Mert ha rá is veszed (de undorító egy kapcsolatban rávenni valakit arra, amit nem a szívéből akár), később ki fog hatni a gyerekre.
jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Két dolgot tudsz tenni. Vagy vársz, vagy keresel új társat. Mondjuk mire találsz megfelelő társat, aki szintén veled akar gyereket, minden passzol, és vártok legalább 3 évet, hogy stabil legyen a kapcsolat, akkor is kb. 33 leszel, ha egyből összejön a gyerek.
jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
34%

"én még már tényleg nagyon akarok, hisz nálunk a családban is már nagyon sok baba van..."

A te oldaladról ez az, ami szemét szúrt. Ugye nem ez az érved? Ugye nem társadalmi nyomásra, meg mert "ez az élet rendje" mantrákra alapozol? Ugye nem azért, mert a család barát, hogy le vagy maradva? Ezeket vizsgáld meg. Az érzéseidet a gyerek témával kapcsolatban.

Engem sorozatosan baxtatnak, főleg anyám. Nem mondom, hogy nem gondolkozik néha el, hogy milyen gyerekünk lenne, de magamat és a férjemet sokkal jobban szeretem, mint egy meg nem született gyereket. Így nem is tud megingatni a többi gyerek a családban, meg anyám nyavalygása.

jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem beszél vele újra. Ne vádaskodj követelőzz. Szimplán ülj le vele és mond el miért szeretnéd már a gyereket mit érzel ezzel kapcsolatban és kérd meg mondja el ő miért habozik mi a probléma. Beszéljetek. Ki tudja mi jár a fejében. De egy tanácsot fogadj meg. Ha ő egyáltalán nem akar, de te igen ne alkudj meg. Akkor inkább állj tovább, mert utólag megbánod. Egyik barátnőm is így tett majd 40 volt mikor elvált. Elmondta sokáig reménykedett, hogy a férje másképp dönt ezért várt túl sokáig.
jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem nem a nyomás véget akarok, még hogy le vagyok maradva azért, hanem mer szeretem a gyerekeket és szerintem ilyenkor az ember úgy érzi hogy körülötte mindenkinek van, én erre gondoltam..
jan. 14. 14:35
 9/27 anonim ***** válasza:
15%
Nem. Ez sem érv. Sajnálom.
jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

Én is rákérdeznék erre nyíltan. Van aki soha nem akar gyereket, akkor ez egy válóok lehet.

Biztos, hogy nincs más ok a háttérben? Barátnőmnél volt ez, a srác folyton halogatta a gyerekvállalást pedig már megvolt minden, lakás, kocsi, jó állás. Aztán kiderült, hogy volt ezen kívül még egy szeretője is a háttérben.

A gyerek egy magasabb szintje az egymás iránti elköteleződésnek, ha erre nem hajlandó, akkor annak lehet valami oka. Vagy nincs igazán elköteleződve irántad, vagy soha, senkitől nem akarna gyereket. Ez utóbbi viszont elég ritka.

jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!