Nem akarok már gyermeket, tényleg önzö lennék emiatt?

Figyelt kérdés

Az elözö házasságomból van már egy 10 éves lányom. A mostani férjemmel 6 éve vagyunk együtt.

Mikor összeházasodtunk nagyon vágytunk gyerekre,neki még nincs, ez minden vágya. Bele is vágtunk,de hamar kiderült,hogy valami baj van. Korai petefészek kimerülés a diagnózisom. Túl vagyunk 5 inszemen, 1 lombikon,az elmult 3 év alatt. Ráment az egész életünk,a karrierem is feladtam emiatt. Csak ennek éltünk. Orvosok, mütétek, gyógyszerek, beavatkozások stb.

De nincs esély a babára,sehogy. És én már nem is szeretnék gyermeket. Ezt közöltem ma a férjemmel, aki emiatt nagyon megharagudott s azt mondta önzö vagyok,nagyon összevesztūnk.

Nem tudom hogyan tovább.

Segítsetek!

36 N



jan. 14. 15:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%

A férjed egy önző seggfej, hogy annak ellenére, hogy "szeret" kitett ennek az egésznek és még a képedbe is vágja, hogy te vagy az önző.


Én a helyedben elhajtanám az anyjába, aztán válnék. Ekkora érzéketlen paraszt nem lehet valaki!

jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%

Hogyha úgy nézzük már maga a gyerekvállalás is egy önző dolog mert nem a gyerek dönti el, hogy megakar születni. Hiába a legszebb dolog a gyermekvállalás, egyben a legönzőbb is. Az, hogy te nem akarsz gyereket ennyi idősen az a te személyes döntésed és nem másé.

Itt nincs már jó megoldás. Ebből válás lesz, ha a férfi gyereket akar de nem tudod neki megadni még akkor sem ha akarnád akkor nem tudtok mit tenni, nem te leszel az a nő aki gyereket fog neki szülni.

jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem vagy önző.

38/F

jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem valjatok el. Te nem fogsz mar szulni, az elozmenyek ismereteben teljesen ertheto is. Tole viszont nem lehet elvenni, hogy apa legyen. Ebben nem lehet kozos nevezore jutni.
jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
En mar a lombikba sem mentem volna bele, baromira emeli az emlorak kockazatat,is. En nem tennem ki magam ennek,ha csak ez miatt nem kellesz neki,menjen...
jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy önző, de érthető, ha a férjed emiatt elhagy, mert Ő is szülő akar lenni.
jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagy önző
jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem itt egyedül a férjed az önző. Neki is rámegy erre az egész hercehurcára a karrierje, esetleg egészsége? Hát persze, hogy nem🤦🏻‍♀️
jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%

Régebben én is 2-4 gyereket akartam, korábbi kapcsolatomból lett is egy, de ma már nem akarnék többet.

38/F

jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom akkor nem lett a randin vagy kb. utana tisztazva, hogy akartok-e gyereket, te vagy o. Ha azt mondtad igen, akkor hat az ember huzza szajat, hogy 6 evig var es aztan mondja hogy nem. De ha o nem kerdezte meg, akkor megint lehet huzni a szajat az embernek mert mi a francert nem kerdezted meg. Ha az utobbi akkor nem vagy onzo hanem o a bolond.
jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!