Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Majdnem egy éve próbálkozunk...

Majdnem egy éve próbálkozunk a párommal . Eddig nem sikerült, viszont most elég érdekes ez a hónap . Nem tudom most sikerült e vagy csak felborult a hormon háztartásom?

Figyelt kérdés

A hónapban ovulaltam is, ebben biztos vagyok. A párommal pont jókor is voltunk együtt. Nem szoktuk amúgy számolgatni egyáltalán, de most pont jól jött össze . Hosszú ciklusaim vannak, 30-31 naposak mindig. Most egész hónapba fájt a mellem, most kezdett jobb lenni, múlik. Viszont tegnap egy kis rozsasziszes pár cseppet vettem észre a wc papíron. Gondoltam biztos megjön hamarabb, bár sose volt erre még példa. Ma már barnázok, de nagyon enyhén, csak a wc papíron látszik(viszont bármikor megyek wc-re ez egy folyamatos jelenség). Csináltam egy tesztet , igaz elég sokat ittam és kb 4. Pisiből, de negatív lett. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Vagy csak megbolondult itt januárra az egész hormon háztartásom ?

Köszönöm, ha valaki válaszol és tud valami tanácsot adni



jan. 18. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Attól, hogy eddig sosem jött meg hamarabb, az nem zárja ki hogy most sem. Elég ritka, hogy valami barnázzon úgy, hogy terhes.
jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hányadik dpo, és hányadik ciklusnapon vagy? Hány nap van még a menstruációig? Nem lehet, hogy túl korán teszteltél? Délután nem érdemes tesztelni főleg ha még napok vannak a menstruációig.


10-es teszttel érdemes tesztelni, reggel, első vizeletből, maximum menstruációs előtt 1-2 nappal.


20-as teszt inkább utána mutatja, ha már elmaradt a menstruáció.


Barnázás ritkán jelent terhességet, inkább hormonális gondot mutat, ha rendszeres, egyszer-kétszer belefér.

jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor volt ovulációd, hány napja? Ovulációs teszt és hőmérőzés megerősítette, vagy orvosi vizsgálatból tudod a biztos ovulációt?
jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2.

Még 4 nap van a menstruációig. Igazából én is inkább a hormon zavarra gondolnék.. orvosnál voltam, ebben a hónapban mentem hozzá egy párszor. Ő mondta, hogy az ovuláció megtörtént.

Hát akkor ha megjön szerintem elmegyek hormon panelre 3 és 21 naposra is. Tavaly volt ösztrogén és cortizol probléma, lehet megint ezzel van baj ..

Köszönöm szépen a válaszotokat 😊

jan. 18. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Kitartást, tudom, milyen a várakozás, reménykedés!


(Másfél éve próbálkozunk, kivizsgál meddőségiben folyamatban)


2. kommentelő voltam

jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nemvárt előtt 1 nappal nekem már délutáni pisiből is pozitív lett a 10es teszt, az volt a 12-vagy 13.dpo.. Lehet ha holnap reggel tesztelnél már kimutatná, ha a pecsételés beágyazódási vérzés volt. (nekem ilyenem nem volt) csak furán szúrkált a hasam a 7-8.dpo-n. Viszont a pozitív teszt előtti este, már elég nyilvánvaló tünetem volt. Úgy égett a mellbimbóm, hogy ilyet soha életemben nem éreztem, de nemis akarok soha többet 🤭 ez a 14.ik hétig eltartott.
jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!