Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki használta már a ferti-l...

Valaki használta már a ferti-lily fogamzást segítő kelyhet? Szerintetek van értelme? Segíthet?

Figyelt kérdés

Erre gondolok:


[link]



jan. 20. 13:29
A kérdező szavazást indított:
Terméketlenség
Infertilitás
2 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat ez a szavazás véletlen volt
jan. 20. 13:30
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egy nagy hülyeségnek tűnik.
jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En is pénzkidobásnak tartanám.
jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Én azt hallottam róla, hogy segíti a rosszabb minőségű spermiumok továbbjutását, így nem csak a teherbeesés, de a vetélés esélyét is növeli. Ha amúgy minden rendben van, nem ezen kéne múlnia. Egy egészséges párnak 1 éven belül sikerül a baba. Ha mindketten rendben vagytok, mégsem sikerül, akkor inkább lombikkal próbálkozzatok. Ezek az alternatív megoldások, csak az időtöket pocsékolja.
jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Amire felrakod addigra az egészséges spermiumok már rég a méhedben vannak nem ott ahova ezt teszed. Amelyik spermiumnak ez kellene hogy el tudjon indulni az nem fog a petevezetékedig eljutni.


Kb annyit ér mint a gyertya állás meg a kispárna a fenék alá.

jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel. Ha nem sikerül jelenkezettek be klinikára. Nekünk isígy derült ki, hogy baj van. Lombikkal sikerült végül.
jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Èn használtam ès terhes is lettem. Ikerterhessèg volt, de sajnos 6+4 hetesen megálltak a fejlődèsben, így sajnos vetèlès lett belőle. A 4- es válaszolónak lehet abban igaza,hogy a rosszabb minősègű spermiumok is feljuthatnak.
jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!