Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Holnap lessz az indzeminácio.n...

Holnap lessz az indzeminácio.nektek hogy alakult elsőre?

Figyelt kérdés
Minden infó érdekelne,hány tüsző lett,mikor teszteltetek,sikeres volte elsőre…
jan. 21. 07:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ritkán sikerül az első, azt jobb ha tudod, szóval ha nem jön össze ne add fel
jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az infót, ma vagyok inszem utan 4 nappal. Feladni semmikep nem fogjuk. A végsőkig elmegyünk harcolunk! Akár még pár száz kilometert is hajlandoak vagyunk elmenni ha kell mas orvosokhoz, de nekünk jàr ez a baba 😊
jan. 25. 21:47
 13/14 anonim ***** válasza:
12es ez nagyon jó hozzáállás. Képzeld el én mikor azt mondtam, hogy nem érdekel, ha kell elmegyünk Szlovákiába lombikra plusz elindítjuk az örökbefogadást, de akkor is lesz gyerekünk úgy döntött hogy nem szivat tovább minket és következő hónapban pozitív lett a teszt :D
jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ohh de szuper, ezt örömmel olvasom. Bizom benne hogy nalunk lesz mostmar valami :)))
jan. 26. 06:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!