Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Beágyazódási vérzés vagy...

Beágyazódási vérzés vagy progeszteron hiány?

Figyelt kérdés

Mi a különbség a beágyazódási vérzés és a progeszteron hiány okozta vérzés között?


(szín, mennyiség, melyik mikor jelentkezik?)


Köszönöm nektek! :)



jan. 21. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a beágyazódási pár nappal a menstruáció előtt volt és tényleg szó szerint egy kis pötty rózsaszínes nyálkás valami a vc papíron, amikor naponta többször volt és több napon át barnázás az menstruáció előjele volt
jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most a második terhességnél volt beágyazódási vérzés, pár nappal menstruáció előtt egy kis barna maszatolás,egy cseppnyi kb,majd abba maradt. Majd mikor meg kellett jönnie,nem jött meg. Az első terhességem előtt volt minden menstruáció előtt 1-2 nap barnázás,de volt kivizsgálásom,nem volt progi hiányom.
jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2# Ja és nálam is, beágyazódásinál egy csepp egyszer. A menstruáció előttinél meg egy napig minimum mielőtt megjött.
jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem nem volt progi hiányom sosem. Mindig szép magas 50 feletti volt az érték 21.napon.

Ezért is nem értem mi történik ma.

Fehérneműmön van pár csepp barna folyás. 4 nap múlva kellene megjönnie. Mindig pontos a ciklusom.


Ötletetek van esetleg?

jan. 21. 16:51
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja, és a wc papíron sincs SEMMI amikor törlöm.
jan. 21. 16:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat mondjuk az a kulonbseg, hogy az egyik utan pozitiv a teszt, a masik utan nem.

Elore nem lehet megjosolni, hogy most mi volt, az is lehet, hogy epp hamarabb fog megjonni.

Nekem a beagyazodasi utan masnap mar pozitiv volt a teszt, menstruacio elott 4 nappal.

jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán a legnagyobb külömbség, hogy a beágyazódás egyszeri, ha nem az akkor másnap is jelentkezik. Nekem se volt sose progeszteron hiányom, mégis sokszor barnáztam, volt hogy menstruáció előtt több nappal
jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni előre. Pár nap múlva kiderül a tesztből.
jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Majd írj légyszíves ha megtudtál valamit.

Nekem ez lesz a második menstruációm, hogy barnázás előzi meg.

Előző alkalommal kb 6-7 napig a menstruáció előtt barnaztam kicsit minden nap.

Most a menstruációm előtt vagyok és az időpont előtt 7 nappal volt egy icipici barna foltom, aztán semmi. Tegnap óta megint barnázok, elvileg pénteken jön meg.

Szerintem progeszteron hiányom van, de még van pár hetem mire nődokihoz megyek, ezért érdekelne más tapasztalata is.

Kb 4 hónapja nem szedek fogamzásgátlót.

jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9es nekem mióta abbahagytam a fogamzásgátlót mindig így jött meg a menstruációm. Elvileg nem volt progeszteron hiányom, de azért nem árt megnézetni
jan. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!