Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mitől lehet ez a szurkalas es...

Mitől lehet ez a szurkalas es folyas?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ovu után vagyok 7-8 nappal talán. (Múlt hét kedden nézett a doki uh-t azt mondta kell 1-2nap amíg kilökődik így nem tudom pontosan). Mindennap együtt voltunk a férjemmel. Tegnap-tegnapelőtt kellemetlen petefészek és alhasi szurkálások is voltak amik mára elmúltak. Viszont kissé megijeszt hogy van egy minimális halványsárga folyásom. Semmi panaszom nincs emellé, nem büdi és nem is fáj odalenn.

Szóval szerintetek ez mitől lehet? 😞


jan. 26. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Jóisten se tudja.


Attól, hogy túlfigyeled magad.


Nem, 7.8. dpo-n tuti nem vagy még terhes.

jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sárga folyás sose jó, lehet felfáztál vagy valami fertőzés
jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es. Nem hinném hogy lenne időm túlfigyelni magam egy 2 éves gyerek mellett. De azért köszi a tippet.😅

Szóval egy gyerek után tudom hogy mi hogy megy, tudom hogy nem vagyok terhes. 🫠

jan. 26. 16:13
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es: igen. Én is ilyesmire tippelek. Csak hát ugye ma már nem bírok dokihoz sem menni 😬
jan. 26. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj rossz témába tetted fel a kérdést :D De amúgy sztem ráér hétfőig, ha nem bűzös, csíp, kellemetlen, akkor talán nem olyan vészes
jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!