Mennyire magas ez a dns fragmentáció eredmény?

Figyelt kérdés
25,83% lett, amikor először megnéztem, nem gondoltam volna, hogy rossz, hisz a papíron megadott határérték <30%. A doki viszont mondta, hogy ez sajnos nem jó, ront az esélyeinken. Ez tényleg ennyire rossz? Akkor miért 30% a határérték?

febr. 1. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A DNS frag. 15% alatt jó. Zymot chip használatával még akár jó is lehet.

[link]

Ezzel az eredménnyel sanszos, hogy lombik lesz. De vitaminokkal lentebb tornázhatjátok ezt az eredményt.

febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lombik még lehet szóval ne aggódj a semminél jobb
febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, bocsánat azt nem írtam, hogy lombikra készülünk már, a meddőségiben mondta a doki, hogy így kevesebb esélyekkel indulunk, mert alap esetben egy lombik esélye 40%.
febr. 1. 14:39
 4/7 anonim ***** válasza:
De nem semmi. Szerintem a 40% jó esély. Nálunk rosszabb eredmény volt és elsőre sikerült. Szóval bizakodj és csak pozitívan. 2es voltam
febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ha minden rendben lenne, akkor mondanak 40%-ot. Nekünk ennél valamivel kevesebb. Úgy állok hozzá, hogy lesz, ami lesz nem aggódok, csak érdeklődök. És nálatok is ezzel volt a gond?
febr. 1. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért a 25,83% már elég közel van a 30-hoz, ezért mondhatta, hogy nem a legjobb.
febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 és 4# vagyok. Ugyanez volt a baj semmi más. És rosszabb volt. Szóval ez nem rossz esély azért mondom.
febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!