Lehetséges egy lombikos hónapban a spontán teherbeesés is?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy egyáltalán ezt még így mennyire lehet spontánnak hívni, de arra gondolok, hogy még a petesejt leszívás előtt megreped egy tüsző és meg is termékenyül. Túlélheti a petesejt leszívást? Lehetséges ilyen?

febr. 23. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Ha már elkezdődött a stimuláció, akkor nem tud korábban egy tüsző sem megrepedni, mivel az egyik hormont kifejezetten az idő előtti ovuláció gátlására, illetve a kívánt ovuláció pontos időzítésére adják.


Én mégis lombik közben lettem spontán terhes (11 év után), de nem úgy, ahogy írtad:

Hosszú protokoll volt, a stimulációt megelőző ciklus végén kezdtem el a Gonapeptyl-t adni, ami először leállítja a petefészkeket (mesterséges menopauzát csinál). Emellett persze elvileg nem lehtséges a teherbeesés, de nálam úgy alakult, hogy korábban volt ovulációm, mint ahogyan elkezdtem ezt a hormont adni. Onnan derült ki a terhesség, hogy a Gonapeptyl mellett meg kellett volna jönnie a menses-emnek, hogy kezdhessük a stimulációt; de nem jött meg...

febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, stimuláció alatt az egyik szuri érleli őket a másik pedig meg gátolja hogy idő előtt megrepedjen.

Majd a tüsszőrepesztő fogja megrepeszteni ami pont akkorra fejti ki hatását mikor a leszívás lesz illetve akkor párod is leadja a "mintát" és előtte nem árt 3-5 nap szünet is jók legyenek a katonák😃

febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!