Elzáródott petevezeték?

Figyelt kérdés

Mindkét petevezetékem el van záródva sajnos, megnyitni nem sikerült. Van esetleg bármi, ami segíthetne?

Olvastam az aviva tornát, de őszintén szólva nem igazán hiszek benne.

Van aki esetleg spontán teherbe esett mégis? Hogyan?

Egyébként nemsokára megyünk lombikra, csak kíváncsi vagyok.


febr. 29. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csodák léteznek, de erre ne alapozz. Engedd el a spontán terhességet, lombikkal is pont ugyanolyan babád fog születni.
febr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a lombikra koncentrálnék, nem a csodákra.
febr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Évekig lombikoztunk emiatt. Született is lombikból egy kislányom. Aztán sok sikertelen beültetés után elengedtük a tesó témát. Pár hónapra rá spontán terhes lettem, így mostanra van egy kisfiam is.
febr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is el voltak záródva. A lombik se sikerült, mert ezen kívül más problémák is voltak nálam. Majd feladtuk a dolgot. Eltelt pár év, majd két szputnyik után egy hónappal valahogy mégis teherbe estem. Amúgy korábban voltam Aviva alap tanfolyamon. De aztán nem csináltam, mert nem csak torna van, hanem az étkezést is teljesen át kell alakítani. Kb semmit se lehet enni, mert minden “káros”.
febr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. A lombikot én is javaslom, mert sokaknak sikerül.
febr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3 Érdekes összefüggés van nálunk is a 4-es válaszolóval:

Én is a Covid oltás után lettem spontán terhes. Volt is belőle némi aggódás, mert akkoriban azt kommunikálták, hogy oltás után nem ajánlatos 3 hónapon belül teherbeesni -nekem 1 hónapra rá sikerült.

Később meg már viccelődtünk az egészen, hogy lehet, nálunk ez hiányzott a sikerhez (előtte 11 éven keresztül egyszer sem lettem spontán terhes); főleg, hogy volt olyan is, hogy azt állították, hogy az oltás meddőséget is okozhat. Na, erre mi rácáfoltunk.

Egy ismerősöm pár hét különbséggel hozzám képest, szintén az oltás után lett szinte egyből terhes. Előtte 20! éven át nem jött össze nekik, a lombikok sem sikerültek, fel is adták. Ma már Neki is van egy kisfia...

febr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az átjárhatóságin kiderült, hogy az egyik petevezeték el van záródva. Rá 1 évre laparoszkópiás műtétnél azt mondták, hogy mind2 el van záródva, nem tudták megnyitni. A műtét után 3 hónappal volt egy méhüreg vizsgálatom, ahol csináltak még 1 átjárhatóságit és csak az egyik volt elzáródva,a másik teljesen átjárható..azt mondta az orvos,hogy ilyen előfordul,hogy műtétnél zártnak látják, még se az..nem teljesen értem azóta se.

Neked milyen vizsgálattal derült ki?

márc. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Laparoszkópiát csináltak nekem is+méhtükrözést(ott rendben van minden szerencsére). Azt mondta az orvos hogy teljesen el van záródva mindkét petevezetékem, egyből lombikra küldött.
márc. 1. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!