Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van még értelme reménykedni?...

Van még értelme reménykedni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rendszeresen csinálok minden ciklusban ovulációs tesztet, ahogyan ebben a hónapban is tettem. A 16.ciklusnapon elfogyott a tesztem, így nem teszteltem tovább, nem is vettem újakat, mivel a 10-13.ciklusnap között szokott pozitív lenni, majd a következő nap negatív, és onnantól a 12.nap megjön. Mivel a 16.napon abbahagytam a tesztelést, mert amúgy sem volt pozitív, ezzel kapcsolatos az első kérdésem, amit majd a végén írok le. Annyit még hozzáfűznék, hogy a várt ovuláció környékén napi 2x szoktam tesztelni, tudom hogy hogyan kell használni, tudom, hogy hogy mutat pontos eredményt, hónapok óta tesztelek.

Tegnap elkezdett görcsölni a hasam, pont, mint mielőtt megjön. Elkezd görcsölni a hasam, majd másnap éjszaka/hajnalban megjön a nemvárt. Most viszont nem így történt. Tudom, hogy mindig van egy első alkalom, de nekem 99,9% hogy hajnalban jön meg, mindig mikor felkelek, az első wc-nél veszem észre. Most nem volt. A naptár szerint ma (nem) kéne megjönnie, de mivel még a 16.napon sem volt pozitív ebben a ciklusban az lh tesztem, így abból nem tudom kiszámolni, hogy mikor is kéne pontosan megjönnie. Annyit tudok, hogy 23-24 naposak a ciklusaim általában, attól függően ugye, hogy mikor volt pozitív az ovutesztem. De ebben a hónapban a 16.ciklusnapon sem volt pozitív még. Ma vagyok a 23.napon, ma (nem) kéne hogy megjöjjön, de semmi. Pedig mondhatni 10-ből 10x van így, hogy délután elkezd görcsölni a hasam, majd este erősödik, másnap hajnalban pedig megjön. Ami még érdekesség, hogy ez a görcs ami most van (nem elviselhetetlen, de érzem folyamatosan, mondhatni inkább csak kellemetlen mint fájdalmas), elmúlik ha lefekszek. Mensi előtt nem szokott elmúlni pihenésre sem.

A kérdéseim:

1. Lehetséges, hogy volt ovulációm amíg még teszteltem, csak valamiért a teszt nem mutatta ki?

2. Van itt olyan, akinél esetleg így volt, hogy elkezdett görcsölgetni mint mensi előtt, semmi más pms tünet, de végül nem jött meg? Vagy ha már van görcs, akkor ne számítsak semmi jóra?


Köszönöm ha elolvastad, és ha válaszolsz! :)


márc. 18. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
16. nap után nem nézted tovább? Nem lehet, hogy most ovulalsz?
márc. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem néztem tovább, úgy voltam vele, hogy felesleges. Mivel mindig előbb szokott lenni, de most nem volt pozitív a teszt. Ugyan erős volt, de nem ugyan olyan erős mint a kontroll csík.

Viszont a 12.napon volt egy elég érdekes görcs, ami pár óra alatt elmúlt, meg a ciklus első felében barnázgattam elég sokat (együttlétekkor véreztem is, ez épp kivizsgálás alatt van), amik szintén elmúltak a 12.ciklusnap után.

Viszont még ami érdekes, hogy elég sok folyásom van, ami ovukor szokott jellemző lenni, nem pedig a nemvárt előtt.

márc. 18. 07:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most megkésett valamiért az ovud. Ha csúszik az ovud, csúszik a menzeszed is.
márc. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom. De mivel tegnap elkezdtem görcsölni, ezért feltételezem, hogy (remélem nem) meg fog jönni. Tehát visszaszámolva a 12 napot, március 6.-án kellett hogy legyen ovum, de akkor is még csak ilyen volt a teszt:

[link]

Ez volt a 11.ciklusnap.

márc. 18. 09:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Másnap milyen volt, vagy előző nap?

Nekem van hogy ez a max lh csúcs, és onnan meg is jön nekem a 15.napon

márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugyan ilyen volt, előtte is, utána is. Ezért is nem teszteltem tovább a 16.naptól. Mindig pozitív szokott lenni, minden ciklusban erősebb a tesztcsík a kontrollnál. Ebben a ciklusban a 16.napig ugyan ilyen erős volt, se nem halványabb, se nem erősebb.
márc. 18. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze lehet bármi, de csak a teszt fogja majd biztosra kimutatni. Nálam normál mennyiségű híg átlátszó/kissé fehér folyás volt a furcsa tünet és az enyhe hasfájás ellenére is úgy éreztem, hogy nem fog megjönni. Ezt nem tudom pontosan meghatározni miért, de nem voltak annyira erősek a szokásos tünetek, mint mikor megjön. Hozzáteszem volt már ilyen régebben is és megjött utána, szóval nem izgultam túl. Rá pár napra teszteltem és pozitív volt.
márc. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!