Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 1 éve próbálkozunk a teherbees...

1 éve próbálkozunk a teherbeeséssel, normális állapot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 éve le tettem a fogamzásgátlót mivel babát szeretnénk.Menet közben kiderült, hogy Pcos-em van (rezisztencia nélkül) voltam dokiknál, vizsgálatokon, oda figyelek a kajára, sportolok. Valahogy mégsem jön össze a dolog…Volt màr valaki hasonló cipőben? Már kezdek reményvesztett lenni, elengedni a dolgot.Nem tudom azt se, hogy normális-e az 1 év, sok vagy kevés, ezért lennék kiváncsi, hogy mi a véleményetek?

( légyszi, csak olyan válaszokat várok akik tanácsot, esetleg tapasztalatot mesélnének, a kioktató kommenteket kihagynám :) )


25/V


ápr. 15. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nekem 10 év kellett.
ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
V?
ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
V mint Vera😁
ápr. 15. 12:05
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
1 év sikertelen próbálkozás után szokták javasolni a kivizsgálást, hogy mi az oka (a te korodban, idősebb korban hamarabb, mert ugye "ketyeg az óra"). Szóval ez még nem olyan borzalmasan sok idő. Párodat/férjedet vizsgálták? Lehet nála (is) van valami gond. Mikor voltál orvosnál? Endokrinológusnál jártál? Szépen lassan elkezdhetitek a kivizsgálásokat, friss nőgyógyászati vizsgálat, hormonpanel stb és a párod/férjed is menjen vizsgálatra.
ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Páromnak már van egy kisfia az előző kapcsolatából ugyhogy kizárásos alapon van nàlam bibi :) Decemberben diagnosztizáltak, január illetve márciusban igazolták is vérből és ultrahang alapján a Pcos-t.Jártam már minden fele, oda is figyelek a dologra.Lelkileg is úgy gondolom egészséges vagyok, mindenki azt tanácsolja ne görcsöljek rajta és sikerülni fog…de ezen hogy nem lehet görcsölni? :’D Valamilyen szinten már elengedtem, és bele is fáradtam, viszont mindig ott van bennem minden hónapban, hogy mivan ha most talán sikerült…
ápr. 15. 13:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy van egy kisfia az idővel változhatott a szerkezete vagy nem is tudom hogy mondjam. Érdemes előbb őt kivizsgálni mert az nem olyan bonyolult, hamar megvan. Ha ott továbbra sincs probléma jöhet a te kivizsgálásod. Ez a legtisztább igazából.
ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

5# Páromnak már van egy kisfia az előző kapcsolatából ugyhogy kizárásos alapon van nàlam bibi :)


Ez marhára nem biztos.....

ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy a párodnak egyszer egy baba sikerült egyáltalán nem biztos, hogy minden rendben van vele, és ha csak veled is egy "kicsi" gond van még vele is csak "kicsi" gond van a kettő együtt bizony ronthatja annyira az esélyeket, hogy beavatkozásra (inszemináció, lombik) legyen szükség.


1 év után szerintem a legegyszerűbb egy meddőségi központba bejelentkezni. Egy helyen kivizsgálnak mindent, halad a dolog, nem húzza az időt egyik nőgyógyász meg aztán másik nőgyógyász hogy minél több pénzt legomboljon rólad.

ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! <3
ápr. 16. 10:00
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek PCOS-sel nem sikerült 1,5 évig, pedig tökéletesen rendben volt minden, mozgott, diétázott stb. Utána a mi példánkon felbuzdulva kivizsgáltatta magát, és kiderült, petevezeték elzáródása volt. Átfújás után összejötta baba, és már a 2. született meg idén.
ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!