Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lemaradtam volna a pozitív lh...

Lemaradtam volna a pozitív lh tesztről?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt volt tojásfehérje nyákom délután. Aznap este LH teszteltem de negatív lett, és azóta is.

Másnap és azóta se semmi nyák.

Lehetséges, hogy későn teszteltem aznap és lemaradtam a pozitív tesztről?

Vagy egész nap pozitívat kellett volna mutatnia?


Köszönöm ha válaszolsz! :)



ápr. 28. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Van akinek csak pár órán át pozitív.

Legközelebb probalj egy egész ciklust végig figyelni lh tesztekkel és naponta 2szer teszrelj. Késő délelőtt 11korul es kora-keso delutan is. Én volt hogy 3szor is teszteltem. 11, 2 és 6.

Így biztos nem maradsz le róla.

Ne igyál sok vizet tesztelés előtt 2 órával és ne is menj pisilni se

ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezeket mind betartottam. Marmint elotte 4 oraval se pisi, se folyadek.

Elozo nap lh teszteltem de ugy tunt akkor, h messze all a pozitívtól. Mindennap egyforma színu/halvanysagu azota is.

Vegig lh teszteltem elotte is amugy mindennap ugyanakkor.

ápr. 28. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen erősségű tesztet használsz, nekem. Kb csak a 10 es volt igazán +
ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20-asat,One Step. Eddig mindig mutatta.
ápr. 28. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is megpróbáltam ebben a hónapban az ovu teszteket, mivel PCOSem van inzulinrezisztenciával.

A tesztek nagyon halványkák voltak, de közben meg éreztem, hogy hamarosan ovulálok, mert nagyon feszített a bal petefészkem. Ilyenkor totyogok, mint egy kacsa, mert a járás is kellemetlen. Persze jött a tojásfehérje nyák is. Nem érdekeltek a tesztek a párommal megbeszéltük, hogy tovább nem védekezünk és hallgatunk a testemre. Úgy éteztem, hogy április 8-án lehetett a tüszőrepedésem és április 22-én délutáni vizeletből láthatóan pozitívat teszteltem. Nagyon boldogok vagyunk! 🥰

Bízz a testedben, figyelj rá.

ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!