Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tojásfehérje nyák, és a pici vér?

Tojásfehérje nyák, és a pici vér?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mi lehetett ez?


Tegnap tojásfehérje nyák, ma reggelre egy cérnaszálnyi vér a wc papíron. Tényleg nem volt több, mint egy vékony, és rövid cérna szál.


Köszönöm ha válaszoltok! ☺️



ápr. 29. 16:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10! Biztos, hogy nem. Nem csak a tesztem volt hómező, hőmérőztem is. De a döntő érv, hogy már 5hetesen ügyeleten kötöttem ki. Ott még nagyon nagy 1 hetes különbség az uh.képeken. Egyértelműen kisebbnek mérték 1 héttel és azt a különbséget végig tartotta is az 1 genetikaiig. A másodikon volt csak nagyobb, amikor már nem egyformán nőnek, de még aszerint is a próbálkozás után 5nappal fogant.

#9

ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hu ez durva, es ovulacio idejen nem is voltatok egyutt, csak akkor elotte 5 nappal?

Akkor jo eros spermiumok voltak! :)

ápr. 30. 18:59
 13/15 anonim ***** válasza:

#12! Egyáltalán nem. Ez teljesen biztos, mert összesen 1, azaz egy próbálkozás volt. Rá 3 napra elfogyott az ovutesztem, ami még akkor is bőven negatív volt és nem is vettem többet, mert minek. Abból már úgyse lesz semmi, több próbálkozás meg nem lesz. Aztán már csak a hcg tesztem lett +🤣

#11

ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Erdekelne hogy elt el addig a spermium. Bevetnem ezt a modszert! 😅
ápr. 30. 20:26
 15/15 anonim ***** válasza:
#14! Nagyon jó kérdés. Majd, ha kijön, megkérdezem tőle, hátha emlékszik🤣Az biztos, hogy nagyon akart jönni. Gyakorlatilag semmi esély nem volt rá. Ráadásul azt is cáfolta, hogy a lányok a kitartóak. Kisfiú😁
ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!